17 Mart karayolları nabzı: İşte bilmeniz gerekenler!

17 Mart 2024 tarihinde kara yollarında son durumlar ne oldu? İşte 17 Mart kara yollarında son durumlar...

AİLE 17.03.2024, 09:15
1
17 Mart karayolları nabzı: İşte bilmeniz gerekenler!
17 Mart 2024 Pazar günü itibarıyla karayollarındaki son durum açıklandı.
Trafikte can güvenliği hepimiz için çok önemlidir. Bu nedenle sürücülerin dikkatli ve sorumlu davranması hayati önem taşır.
Yetkililer tarafından trafik kazalarında can kayıplarını ve yaralanmaları önlemek için sürücülere dikkatli sürüş çağrısı yapılıyor. Hız limitlerine uymak ve trafik işaret levhalarına dikkat etmek hayati önem taşıyor.
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Babaeski-Lüleburgaz kavşakları kesimi 0-25. kilometrelerinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yürütülüyor. Çalışmalar nedeniyle İstanbul istikametinde bazı kesimlerde şerit daraltması yapıldığından ulaşım diğer şeritlerden sürdürülüyor.
Ankara-Niğde Otoyolu'nun Emirler Kavşağı bağlantı yolu 1-2. kilometrelerindeki bakım-onarım çalışmaları sebebiyle Ankara ve Niğde istikametlerinde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü gerçekleştiriliyor.
Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 18-22. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.
Osmaniye-Gaziantep yolunun 15-48. kilometrelerindeki yapım ve Tokat-Niksar yolunun 36-38. kilometrelerindeki şev çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Çanakkale-Ezine-Ayvacık yolunun 34-35. kilometrelerindeki kavşak düzenleme çalışması sebebiyle Çanakkale-Lapseki istikametinde şerit daraltması yapılıyor. Bu kesimde ulaşıma kontrollü izin veriliyor.
Seydikemer-Söğüt yolunun 0-1. kilometrelerinde Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı alt geçit yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım tek yönden çift yönlü sürdürülüyor.
İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 27-28. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü gerçekleştiriliyor.
Diyarbakır-Mardin yolunun 14-16. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.
Artvin-Erzurum yolunun 1. kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşıma tek şeritten kontrollü izin veriliyor.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 14 Nisan 2024
İmsak 04:34
Güneş 05:59
Öğle 12:44
İkindi 16:24
Akşam 19:19
Yatsı 20:38
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı