banner8

banner9

2022 Dünya Kupası maç tarihleri ve saatleri belli oldu

Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası 20 Kasım'da başlıyor. Ev sahibi Katar açılış maçında Ekvador ile mücadele edecek.

SPOR 25.10.2022, 14:25
4
2022 Dünya Kupası maç tarihleri ve saatleri belli oldu
Milyonlarca sporseverin heyecanla beklediği 2022 Dünya Kupası'nda ilk maç 20 Kasım'da oynanacak.
FIFA'dan yapılan açıklamaya göre ev sahibi Katar,  Ekvador'u konuk edecek.
A Grubu'nda Katar ile Ekvador arasındaki turnuvanın açılış maçı, Al Bayt Stadı'nda saat 19.00'da yapılacak.
Daha önce açılış maçı olarak planlanan Senegal-Hollanda karşılaşması ise 21 Kasım'da saat 19.00'da oynanacak.

32 takımın yer alacağı Dünya Kupası tarihinde ilk kez Orta Doğu'da düzenleniyor.
Hava sıcaklığının Katar'da yüksek olmasından dolayı turnuva Kasım ve Aralık aylarında düzenlenecek.

20 Kasım Pazar - Açılış maçı
Katar - Ekvador - Al Bayt Stadyumu 19:00 21 Kasım PazartesiA GrubuSenegal - Hollanda - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 13:00)
B Grubu İngiltere - İran - Khalifa Uluslararası Stadyumu 16.00 ABD - Galler - Ahmad Bin Ali Stadyumu 22.00 22 Kasım SalıC GrubuArjantin v Suudi Arabistan - Lusail Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)Meksika v Polonya — Stadyum 974 (yerel saatle 19:00)D GrubuDanimarka - Tunus - Education City Stadyumu (yerel saatle 16:00) Fransa - Avustralya - Al Janoub Stadyumu (yerel saatle 22:00) 23 Kasım ÇarşambaE Grubu Almanya v Japonya - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 16:00)İspanya v Kosta Rika - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 19:00)F GrubuFas v Hırvatistan - Al Bayt Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)Belçika v Kanada - Ahmad Bin Ali Stadyumu, (yerel saatle 10:00 pm) 24 Kasım PerşembeG Grubu
İsviçre - Kamerun - Al Janoub Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)Brezilya v Sırbistan - Lusail Stadyumu (yerel saatle 22:00)
H Grubu
Uruguay v Güney Kore - Education City Stadyumu (yerel saatle 16:00)Portekiz v Gana - Stadyum 974 (yerel saatle 19:00) 25 Kasım CumaA Grubu
Katar v Senegal - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 16:00)Hollanda v Ekvador - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 19:00)
B Grubu
Galler v İran - Ahmad Bin Ali Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)İngiltere v ABD - Al Bayt Stadyumu, (yerel saatle 10:00 pm) 26 Kasım Cumartesi
C Grubu
Polonya - Suudi Arabistan - Education City Stadyumu (yerel saatle 16:00)Arjantin - Meksika - Lusail Stadyumu (yerel saatle 10:00)
D GrubuTunus v Avustralya - Al Janoub Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)Fransa v Danimarka - Stadyum 974 (yerel saatle 19:00) 27 Kasım Pazar
E Grubu
Japonya v Kosta Rika - Ahmad Bin Ali Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)İspanya v Almanya - Al Bayt Stadyumu (yerel saatle 22:00)
F Grubu
Belçika - Fas - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 16:00)Hırvatistan - Kanada - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 19:00) 28 Kasım Pazartesi
G Grubu
Kamerun - Sırbistan - Al Janoub Stadyumu (yerel saatle 1:00 pm)Brezilya v İsviçre - Stadyum 974 (yerel saatle 19:00)
H Grubu
Güney Kore - Gana - Education City Stadyumu (yerel saatle 16:00)Portekiz - Uruguay - Lusail Stadyumu (yerel saatle 22:00) 29 Kasım Salı
A Grubu
Hollanda v Katar - Al Bayt Stadyumu (yerel saatle 18:00)Ekvador v Senegal - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 18:00)
B Grubu
İran - ABD - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 22:00)Galler - İngiltere - Ahmad Bin Ali Stadyumu (yerel saatle 10:00) 30 Kasım Çarşamba
C Grubu
Polonya - Arjantin - Stadyum 974 (yerel saatle 22:00)Suudi Arabistan - Meksika - Lusail Stadyumu (yerel saatle 22:00)
D Grubu
Avustralya - Danimarka - Al Janoub Stadyumu (yerel saatle 18:00)Tunus - Fransa - Education City Stadyumu (yerel saatle 18:00) 1 Aralık Perşembe
E Grubu
Japonya - İspanya - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 10:00)Kosta Rika - Almanya - Al Bayt Stadyumu (yerel saatle 22:00)
F Grubu
Hırvatistan - Belçika - Ahmad Bin Ali Stadyumu (yerel saatle 18:00)Kanada - Fas - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 18:00) 2 Aralık Cuma
G Grubu
Sırbistan - İsviçre - Stadyum 974 (yerel saatle 22:00)Kamerun - Brezilya - Lusail Stadyumu (yerel saatle 22:00)
H Grubu
Gana - Uruguay - Al Janoub Stadyumu (yerel saatle 18:00)Güney Kore - Portekiz - Education City Stadyumu (yerel saatle 18:00) SON 16 TURU
3 Aralık Cumartesi
Maç 49 - A Grubu galibi v B Grubu ikincisi - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 18:00)50. Maç - C Grubu galibi v D Grubu ikincisi - Ahmad Bin Ali Stadyumu (yerel saatle 22:00) 4 Aralık Pazar
51. Maç - B Grubu galibi v A Grubu ikincisi - Al Bayt Stadyumu (yerel saatle 10:00)52. Maç - D Grubu galibi v C Grubu ikincisi - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 18:00) 5 Aralık Pazartesi
Maç 53 - E Grubu galibi v F Grubu ikincisi - Al Janoub Stadyumu, (yerel saatle 18:00)54. Maç - G Grubu galibi v H Grubu ikincisi - Stadyum 947, (yerel saatle 10:00) 6 Aralık Salı
Maç 55 - F Grubu galibi v E Grubu ikincisi - Education City Stadyumu (yerel saatle 18:00)56. Maç - H Grubu galibi v G Grubu ikincisi - Lusail Stadyumu (yerel saatle 10:00) ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
9 Aralık Cuma
57. Maç - 49. Maç galibi v 50. Maç galibi - Lusail Stadyumu (10:00 yerel saat)58. Maç - 53. Maç galibi v 54. Maç galibi - Education City Stadyumu (yerel saatle 18:00) 10 Aralık Cumartesi
59. Maç - 51. Maç galibi v 52. Maç galibi - Al Bayt Stadyumu (10:00 yerel saat)60. Maç - 55. Maç galibi v 56. Maçın galibi - Al Thumama Stadyumu (yerel saatle 18:00) YARI FİNAL MAÇLARI
13 Aralık Salı
61. Maç - 57. Maç galibi v 58. Maç galibi - Lusail Stadyumu (yerel saatle 22:00) 14 Aralık Çarşamba
62. Maç - 59. Maçın galibi v 60. maçın galibi - Al Bayt Stadyumu (yerel saatle 22:00) ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
17 Aralık Cumartesi
Maç 63 - Khalifa Uluslararası Stadyumu (yerel saatle 18:00)

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 27 Kasım 2022
İmsak 05:58
Güneş 07:22
Öğle 12:31
İkindi 15:08
Akşam 17:30
Yatsı 18:50
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 13 29
2. Galatasaray 13 27
3. Adana Demirspor 13 24
4. Konyaspor 14 24
5. Başakşehir 13 24
6. Kayserispor 14 23
7. Trabzonspor 13 23
8. Beşiktaş 13 22
9. Alanyaspor 14 17
10. Gaziantep FK 13 16
11. Antalyaspor 12 16
12. Giresunspor 13 15
13. Kasımpaşa 13 15
14. Hatayspor 13 14
15. Karagümrük 13 13
16. Ankaragücü 13 13
17. Sivasspor 14 11
18. İstanbulspor 13 8
19. Ümraniye 13 7
Takımlar O P
1. Eyüpspor 14 33
2. Rizespor 14 25
3. Boluspor 14 25
4. Pendikspor 13 24
5. Keçiörengücü 13 24
6. Samsunspor 13 23
7. Bodrumspor 14 22
8. Manisa FK 13 20
9. Sakaryaspor 15 19
10. Altay 14 18
11. Bandırmaspor 13 18
12. Adanaspor 14 17
13. Göztepe 13 17
14. Tuzlaspor 14 16
15. Erzurumspor 13 14
16. Altınordu 13 12
17. Ö.K Yeni Malatya 15 11
18. Gençlerbirliği 14 7
19. Denizlispor 14 6
Takımlar O P
1. Arsenal 14 37
2. M.City 14 32
3. Newcastle 15 30
4. Tottenham 15 29
5. M. United 14 26
6. Liverpool 14 22
7. Brighton 14 21
8. Chelsea 14 21
9. Fulham 15 19
10. Brentford 15 19
11. Crystal Palace 14 19
12. Aston Villa 15 18
13. Leicester City 15 17
14. Bournemouth 15 16
15. Leeds United 14 15
16. West Ham United 15 14
17. Everton 15 14
18. Nottingham Forest 15 13
19. Southampton 15 12
20. Wolves 15 10
Takımlar O P
1. Barcelona 14 37
2. Real Madrid 14 35
3. Real Sociedad 14 26
4. Athletic Bilbao 14 24
5. Atletico Madrid 14 24
6. Real Betis 14 24
7. Osasuna 14 23
8. Rayo Vallecano 14 22
9. Villarreal 14 21
10. Valencia 14 19
11. Mallorca 14 19
12. Real Valladolid 14 17
13. Girona 14 16
14. Almeria 14 16
15. Getafe 14 14
16. Espanyol 14 12
17. Celta Vigo 14 12
18. Sevilla 14 11
19. Cadiz 14 11
20. Elche 14 4
Whatsap İhbar Hattı