50 randıman fındık fiyatları o rakamı görecek! Serbest piyasa güncel fındık fiyatları

Serbest piyasa fındık fiyatlarında yaşanan dengesizlik nedeniyle üreticinin bekleyişi sürüyor. Merak edenler için Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon güncel fındık fiyatlarını derledik.

EKONOMİ 01.11.2023, 10:25
2
50 randıman fındık fiyatları o rakamı görecek! Serbest piyasa güncel fındık fiyatları
Serbest piyasa fındık fiyatlarında değişim sürüyor. Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, “Ferrero 95 TL fındık fiyatı açıkladı söylemleri fındığa zarar veriyor”  diyerek fındık fiyatlarının 100 TL'yi görebileceğini söyledi ve vatandaşı panik yapmama konusunda uyardı.Okurlarımız çin Giresun, Trabzon,  Samsun, Ordu serbest piyasa güncel fındık fiyatlarını derledik. Fındık fiyatı ne kadar? Fındık fiyatı kaç TL? Fındık sezonu bitti ancak fındık fiyatı çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 1 Kasım Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon il il güncel fındık fiyatları.

Serbest piyasa fındık piyasası Ferrero iddiasından sonra geriledi. Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, piyasada dolaşan söylemlerin fındığa zarar verdiğini ileri sürdü. Soydan,” Fındık fiyatında serbest piyasa koşulları var. Bu sezon serbest piyasa koşulları fiyatı engelliyor.Fındık fiyatı arz talebe göre belirleniyor. Talep var. Rekolte düşük. Üreticilerimiz panik yapmasın. Fiyatlar istenilen seviyeye gelecektir.Bu firma ister 95 ister 90 TL fiyat açıklasın.Fındık fiyatı 100 TL’yi bulacaktır” ifadelerini kullandı. 
Soydan,” TMO 82 TL fındık alım fiyatı açıkladı. Bu fiyatın üzerinde serbest piyasa fiyatı oluştu. TMO’nun fiyatından sonra başka bir firmanın fiyat açıklaması doğru değildir” şeklinde konuştu.
50 randıman fındık fiyatları neden sert düştü? Serbest piyasa güncel fındık fiyatları
Serbest piyasa fındık fiyatları güncel olarak şu şekilde (1 Kasım 2023): 
Samsun serbest piyasa fındık fiyatları güncel olarak: 88 TL
Giresun'da serbest piyasa fındık fiyatları güncel olarak: 90 TL
Trabzon serbest piyasa fındık fiyatları güncel olarak: 87 TL
Ordu serbest piyasa fındık fiyatları güncel olarak: 89 TL
Sakarya serbest piyasa fındık fiyatları güncel olarak: 86 TL

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Aralık 2023
İmsak 06:01
Güneş 07:26
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı