ABB’nin parkur hazırlık kursları için başvuruları başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Jandarma ve Polis Meslek Yüksekokulu ile Astsubay Eğitim Merkezi alanlarında sınava katılacak adaylara yönelik başlattığı ücretsiz hazırlık parkur kursları devam ediyor. Adaylar, 4 Eylül Pazartesi günü “www.ankara.bel.tr” adresi üzerinden başvuru yapabilecek. Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Parkur hazırlık kursu ise 11 Eylül 2023 tarihinde başlayacak.

AİLE 30.08.2023, 10:35
1
ABB’nin parkur hazırlık kursları için başvuruları başlıyor
Ankara Büyükşehir Belediyesinin; Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ), Bekçilik Sınavı, Jandarma, Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) ve Astsubay Eğitim Merkezi (ASEM) alanlarındaki adaylara yönelik başlatılan ücretsiz hazırlık parkur kursları devam ediyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesi şimdi de POMEM’e yönelik hazırlık kursları için başvuruları almaya başlıyor. Düzenlenen fiziki yeterlilik parkuru hazırlık kursuna katılmak isteyen adaylar, 4 Eylül Pazartesi gününden itibaren “http://www.ankara.bel.tr” adresi üzerinden başvuru yapabilecek. Parkur hazırlık kursları ise 11 Eylül 2023 tarihinde başlayacak.

Atatürk Kapalı Spor ve Sergi Sarayı ile Sincan Aile Yaşam Merkezlerinde düzenlenen fiziki yeterlilik parkuru hazırlık kursları büyük ilgi görüyor. Adaylar gruplar hâlinde antrenmanlarda dayanıklılık, kuvvet, çeviklik-çabukluk, esneklik ve denge-koordinasyon alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde sınavlara hazırlanıyor.
Haber: Emre Gürbüz

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Ekim 2023
İmsak 05:08
Güneş 06:27
Öğle 12:33
İkindi 15:53
Akşam 18:29
Yatsı 19:43
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı