Abdurrahman Dilipak, AK Parti içindeki o grubu yazdı! Sorumlusu onlar

Yazar Abdurrahman Dilipak, eşcinselliğe ve İstanbul Sözleşmesi'ne dikkat çektiği yazısında, bu işin sorumlusunun AKP olduğunu söyledi. Dilipak, sorumluların güç gösterisinde bulunduğunu savundu.

GÜNDEM 22.09.2022, 09:40 22.09.2022, 11:09
10
Abdurrahman Dilipak, AK Parti içindeki o grubu yazdı! Sorumlusu onlar

Yeni Akit’ten ayrılan ve yazılarına Şevki Yılmaz’a ait Haber Vakti internet sitesinde devam eden Abdurrahman Dilipak, hükümete yönelik eleştirilerine devam ediyor. Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısından “Biz nerede yanlış yaptık” ifadesini kullandı. Dilipak, “Gelinen noktada sonuç bu! “Eşcinsel İmam Muhammed Zaid” diye birini konuşuyoruz. Peki biz buraya nasıl geldik? 5G, Virus-Pandemi, mRNA, starlink, yediklerimiz, içtiklerimiz, Netflix, Media’mızın bunda bir payı yok mu? İstanbul Sözleşmesi, CEDAW, Lanzorotte, buna destek verenler, bunlara pozitif ayırımcılık uygulamaktan söz edenler, “Toplumsal cinsiyet” tartışmaları, kimlik kartımıza yazılan GENDER, artık her yerde sözü edilen o BİREY denilen; ‘’din, ahlak, gelenekten, hatta biyolojik cinsiyetinden bağımsız, cinsiyetini yönelim, eğilim, deneyim sonucu tercihle belirleyenlere’’ bu kapıyı kim araladı ise, bu işin sorumlusu onlar.” dedi.

Abdurrahman Dilipak, “AK Parti içindeki FETÖ’nün zihniyet ikizi AKP’liler ve onların papatyaları. AKP’li Lale devri çocukları ve Erguvaniler” ve malum “bu fahişe ve türevleri” davul çala çala geldiler ve şimdi de güç gösterisinde bulunuyorlar.” diye yazdı.

Eçsincel sapkınlığa değinen Abdurrahman Dilipak, “Bu işin ucu nereye dayanır söyleyeyim! Artık ‘’eşcinsel derneklerimiz’’ var ve onlara yasa ile pozitif ayırımcılık uygulanıyor. Belediyelerde bunlar için komisyonlar, müdürlükler filan kuruldu, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’in genelgesi üzerine. Üniversitelerimizde “toplumsal cinsiyet” eğitimi veriliyor. Bu eğitim ETCEP adıyla bir çok özel ve kamu okulunda uygulandı. Üniversitelerde eğitim veriliyor. Ya hu İstanbul Sözleşmesi’nin denetlemesini yapan GRAVIO’nun başındaki kadını, Tenzile Erdoğan İHL’ye müdür, ardından MAARİF Vakfına Yönetim Kurulu Üyesi yaptılar, Halen de nüfus olarak en büyük İslam ülkesi olan Endonezya’ya büyükelçi yaptılar!” dedi.

‘’Sözleşmeden çekildik’’ dedik ama süreç de başlamadı!” diyen Abdurrahman Dilipak, “Yasada zaten aynı hükümler var ve değişen bir durum yok. Merak ediyorum, bugüne kadar kaç tane AİLE Bakanı geldi geçti, neden bir tanesi de çıkıp bu konularda iki kelam etmez. Neden susuyorlar? AK Parti’nin 81 il başkanı, “bu fahişe ve onların türevlerine karşı” harekete geçmek için nereden hangi işareti bekliyorlar? Bundan sonra olacak şu: Evli bir kadın ya da erkek gidip, kimlik kartındaki GENDER yerine biyolojik cinsiyeti dışında farklı bir beyanda bulunursa, otomatikman eşcinsel evlilik gerçekleşmiş olacak.” ifadelerini kullandı.

Abdurrahman Dilipak yazısının son kısmında ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD’ye giderken iki Hahambaşılıkta iki kişiyi de yanında götürmesine dikkat çekti. Dilipak, “Dünya neyle meşgul biz neyle uğraşıyoruz. Rusya savaş düzenine geçiyor. İran’da halk sokaklarda. Azerbaycan-Ermenistan sınırında ilginç şeyler oluyor. 24 Eylül ile ilgili bir kehanet ya da kozmik olaylarla ilgili ilginç tartışmalar var. Sahi Erdoğan Amerika’ya giderken Hahambaşılıktan iki kişiyi niçin götürdü. Beştepe’de Erdoğan’ı ziyaret eden Hahamlar ve onların KKTC’deki faaliyetlerini nasıl okumak gerek? Güneyde ne oluyor?  Yarın size bunları yazacağım. Ankara cephesinde herşey bildiğiniz gibi.. Bugünlük de bu kadar.” dedi. 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 01 Ekim 2023
İmsak 05:07
Güneş 06:26
Öğle 12:34
İkindi 15:54
Akşam 18:31
Yatsı 19:45
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı