Abdurrahman Dilipak'tan yeni salgın yazısı: 'Şimdiden stoklayın!'

Abdurrahman Dilipak, Haber Vakti'nde kaleme aldığı yazıda 'X hastalığı' adlı salgının dünya kamuoyunda dillendirilmeye başlanmasına dikkat çekti.

GÜNDEM 10.02.2024, 12:50 10.02.2024, 18:01
5
Abdurrahman Dilipak'tan yeni salgın yazısı: 'Şimdiden stoklayın!'

Abdurrahman Dilipak, Haber Vakti'ndeki köşe yazısında Dünya Ekonomi Forumu gündeminde yer alan 'X hastalığı' gündemini ele aldı. Koranavirüsten sonra yeni bir salgın için düğmeye basıldığını öne süren Dilipak, aşısının bile hazır olduğunu ifade etti.
'Dünya Ekonomi Forumu 15-19 Ocak’ta Davos Yıllık Toplantısında “Disease X” (X hastalığı)nı konuşmuşlar. Tek dertleri var, dünya ekonomisi ve insanlığın sağlığı (!?) DEF’in tesbsitine göre “CoVID den 20 misli daha öldürücü” imiş. ' yazan Dilipak, 'Bu Obama’nın “müjdelediği” (!?) “Zombi Geyik” virüsü olmasın sakın. Onlar bunu nereden biliyorlarmış derseniz, Minareyi çalacak olanlar kılıfını hazırlamışlar zaten.  Bu yeni “Dalga”nın aşısı hazırmış. Birileri aynı zamanda dalgasını geçmeye hazırlanıyor anlaşılan. Ne zaman hazırlamışlar derseniz, haklısınız tabi önce mikrobu hazırlamışlar demek ki. Öyle olunca aşısı da hazır. Hem de emin olun ABC serisi bile hazırdır.' ifadelerini kullandı.

Öte yandan İslam ülkelerine ayrı, haçlı ülkelere ayrı aşı tasarlanmış olabileceği görüşünü dile getiren Abdurrahman Dilipak, 'Kendilerinden birine ayrı, İslam ülkelerine ayrı, kesinlikle bizi ayrıca düşünmüşlerdir. Kara derililere ayrı, sarı derililere ayrı. Her şey insanlık için! Ve nasıl olsa CoVID’den biliyorlar, buna inanacak çoook salak var dünyada! Bakalım bu konuda da uluslararası sistemle birlikte mi hareket edeceğiz..' dedi.
Mum stoklama önerisinde bulunan Dilipak, 'Ne olur, ne olmaz, şimdiden siz, gaz lambası, fenerinizi tedarik edin, mum da stoklayın. İngiliz, Alman, Avusturalyalı dostlarımızın bir bildikleri vardır elbette. Onlar değil de biz mi bileceğiz.!? ' yazdı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 26 Şubat 2024
İmsak 05:48
Güneş 07:08
Öğle 12:57
İkindi 16:05
Akşam 18:36
Yatsı 19:50
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı