Açıköğretim Lisesi 2.dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Soru ve cevapları ne zaman yayımlanacak

Açıköğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavlarına katılacak öğrenciler, hem sınav sorularının ve cevaplarının ne zaman yayımlanacağını öğrenmek hem de sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırıyorlar. Peki Açıköğretim Lisesi 2.dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Soru ve cevapları ne zaman yayımlanacak

EĞİTİM 16.03.2024, 12:00
1
Açıköğretim Lisesi 2.dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Soru ve cevapları ne zaman yayımlanacak
Açıköğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavlarına katılacak olan öğrenciler, sınav sorularının ve cevap anahtarlarının ne zaman yayımlanacağını ve sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından paylaşılan takvime göre, AÖL sınav soruları ve cevap anahtarları ile sonuçları şu tarihlerde açıklanacak:

AÖL 2. dönem yazılı sınavında sorulan sorular ile cevap anahtarları, 21 Mart 2024 tarihinde http://www.meb.gov.tr ve/veya http://odsgm.meb.gov.tr adreslerinden yayımlanacak.

AÖL 2. dönem sınav sonuçları, 17 Nisan 2024 tarihinden itibaren adaylar, öğrenci/T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile aşağıdaki internet adreslerinden giriş yaparak öğrenebilecekler:
Açık öğretim liseleri için https://aolweb.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx
Açık Öğretim Ortaokulu için https://aionet.meb.gov.tr/OgrenciGiris.aspx

Öğrenciler, belirtilen tarihlerde ve adreslerde yayımlanacak olan sınav soruları, cevap anahtarları ve sonuçlarını takip ederek bilgi edinebilecekler.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 23 Nisan 2024
İmsak 04:19
Güneş 05:47
Öğle 12:42
İkindi 16:25
Akşam 19:27
Yatsı 20:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı