Ağca sessizliğini bozdu: Bu rezil bir tuzak, yazıklar olsun!

Mehmet Ali Ağca'nın bir evde çekilen görüntüleri gündem olmuştu. Konu ile ilgili açıklama yapan Mehmet Ali Ağca sessizliğini bozdu.

GÜNDEM 14.03.2023, 07:30
Ağca sessizliğini bozdu: Bu rezil bir tuzak, yazıklar olsun!
Gazeteci Abdi İpekçi suikastı ve Papa'ya düzenlenen saldırı gibi tarihe geçen olayların faillerinden biri olan Mehmet Ali Ağca, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir görüntüde çevresinde koruma görünümlü kişilerin bulunduğu bir toplantıda konuşma yaparken görüntülendi.
Görüntülerde üç farklı grubun varlığı gözlemlenirken, Ağca'nın olduğu ilk grup sohbet ederken ikinci grup sessizce oturuyor ve üçüncü grup ayakta bekliyordu.
Söz konusu görüntülerle ilgili sessizliğini bozan Ağca, toplantının "kurulması planlanan bir sosyal medya platformu" ile ilgili olduğunu ancak kendisine tuzak kurulduğunu iddia etti. Görüntülerin bir evde kaydedildiği düşünülüyor ve Ağca'nın çevresindeki koruma görünümlü kişiler dikkat çekiyor.
“Benim cezaevindeki koğuş arkadaşım, şu anda medyanın yüzde 50’sinin sahibi. Medyayı namussuzların elinden kurtarmak, onurlu insanların eline vermek lazım. Bunda kötü ne var?” diyen Ağca, şöyle konuştu:

“O toplantı 4-5 gün önce Büyükçekmece’de bir villada yapıldı. O toplantıya katılan kişilerden sadece ev sahibini tanıyorum, geri kalanı tanımıyorum. Maalesef o toplantıya birçok yanlış kişi de katılmış o toplantıya…. Bir sosyal medya platformu kurulacak denildi, bir medya sahibinin yakını gelecek dediler. Ben de böyle bir platform kurmak istiyordum. Maalesef beni tuzağa düşürdüler. Bu rezil bir tuzak. Yazıklar olsun. Çünkü toplantının ertesi gününde bu toplantının görüntüleri medyaya düştü. Misafir ettiğinin bir kişinin görüntü kaydını yapmak rezilliktir. Kısa bir görüntü alacaklarını söylemişlerdi. 1 saat konuştum, haram yemeyin dedim, yetim hakkı yemeyin dedim…”

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 27 Mart 2023
İmsak 05:05
Güneş 06:26
Öğle 12:49
İkindi 16:19
Akşam 19:03
Yatsı 20:18
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı