AGD ve MGV öncülüğünde fetih yürüyüşü gerçekleştirildi

Filistin’de HAMAS’ın 7 Ekim’de başlattığı Aksa Tufanı operasyonu sonrası işgalci İsrail’in başlattığı vahşete karşı Filistin’e destek eylemleri sürüyor. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Cuma namazı sonrasında tüm ülke sathında şehitler için gıyabı cenaze namazı kıldı ve fetih yürüyüşleri düzenledi.

GÜNDEM 14.10.2023, 06:45
AGD ve MGV öncülüğünde fetih yürüyüşü gerçekleştirildi
Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen programlar sonrası Filistin’e destek mesajları verildi.
Filistin’de HAMAS tarafından işgalci İsrail’e karşı başlatılan Aksa Tufanı operasyonunun başlamasının ardından ilk Cuma dündü. Operasyonun başlaması ile birlikte İşgalci İsrail güçleri, Gazze başta olmak üzere Filistin’in her noktasına havadan saldırılarına devam ederken, çocuk, yaşlı dinlemeden vurmaya devam ediyor. İsrail’in Filistin’e karşı başlattığı saldırılara ise Filistin’e destek açıklamaları gecikmedi.

İşgalci İsrail güçlerinin sivillere karşı saldırıları devam ederken, Türkiye’de ise AGD ve MGV öncülüğünde tüm Türkiye’de gıyabi cenaze namazı kılınırken ardından ise Fetih Yürüyüşü programları gerçekleştirildi. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen programların ardından Filistin’e destek mesajları da verildi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Aralık 2023
İmsak 06:01
Güneş 07:26
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı