Ahmet Nur Çebi: "Beşiktaş olarak sadece bir spor kulübü değiliz"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adıyaman'ın Besni ilçesinde Beşiktaş İlkokulu'nun Milli Eğitim Bakan Yusuf Tekin ile açılışını yaptı.

SPOR 02.11.2023, 15:30
2
Ahmet Nur Çebi:
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adıyaman'ın Besni ilçesinde Beşiktaş İlkokulu'nun açılışında konuştu.
Açılışta Cumhuriyet'in 100'üncü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübünün ise 120'nci yılını kutlayan Çebi, Millet ve kurumlar olarak depremle mücadele konusunda hazırlıklı olunması gerektiğini söyledi.
Çebi, şu ifadeleri kullandı:

Okulun yapımına yurt içi ve yurt dışından birçok taraftar ve derneğin destek olduğunu dile getiren ve kampanyanın devam ettiğinin altını çizen Çebi, şu şekilde konuştu:

" Deprem sabahından itibaren kulübün çok çabuk bir şekilde başlattığı yardımlarla 255 tır bölgeye intikal ettirilmiştir. Özellikle bu bölgedeki dernek başkanlarımız ve dernek yönetim kurulu üyelerimiz, çok süratli bir şekilde hareket ettiler. Onun için onlara da buradan canıgönülden teşekkür ediyoruz. Çünkü onlar olmasaydı, çok süratli başaramayacaktık. Bir kampanya başlatıldı ve birçok yerde olduk. Bu 255 tırın haricinde birçok kampanyaya katıldık."
"Allah nasip ederse, yolumuz açık olursa, bu bölgeye katkı vermeye devam edeceğiz. Beşiktaş olarak sadece bir spor kulübü değiliz. Biz, içerisinde duygular, geçmiş, hayat ve gelecekleri düşünen insanlarla kaynaşan bir toplumuz, bir kuruluşuz. Beşiktaşlı olmaktan ve bu kulübe başkanlık yapmış olmaktan son derece gurur ve onur duyuyorum. Özellikle buraya gelmiş ve görev yapmakta olan öğretmenlerimize bir çift lafım var. Bu gençlerin sağlığı sizlere emanet. Sonra bilgileri, eğitimleri ama bu bölgede yaşanan bu travmadan sonra öğretmenlerimize başka bir yük daha düşüyor. O da onların psikolojisini, kafalarını sağlıklı hale getirmek. Allah bir daha yaşatmasın. Beşiktaş her yerde olmaya devam edecektir."

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 10 Aralık 2023
İmsak 06:08
Güneş 07:33
Öğle 12:36
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı