AKP'li Cem Küçük de ortaklarından! Hocin Ayakkabı ilk mağazasını açtı

Yandaş gazeteci Cem Küçük’ün de ortakları arasında olduğu Hocin Ayakkabı, ilk mağazasını İstanbul Tekstilkent’te açtı.

EKONOMİ 18.09.2023, 11:15
AKP'li Cem Küçük de ortaklarından! Hocin Ayakkabı ilk mağazasını açtı
Şirket ortaklarından Nejdet Tıskaoğlu, mağazanın açılışında konuştu. Tıskaoğlu, hedeflerini tüm Türkiye’de mağaza açmak olarak duyurdu.

5 ortakla yola koyulan Hocin Ayakkabı'ya 5 ortak daha dahil oldu.
Türkiye Gazetesi yazarı yandaş Cem Küçük’ün ayakkabı sektörüne girdiği, gündeme gelmişti.
İstanbul Ticaret Odası kayıtlarında geçen 27 Şubat’ta kurulan Fil Ayakkabı Aksesuar Dış Ticaret Limited şirketinin ortakları arasında Küçük’ün yanı sıra iş kadını Alime Kırışık, Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, iş insanı Osman Uğurlu ile Murat Sur yer alıyor.

Şirketin faaliyetine başlaması sonrası, Deham Bilgiç, Gediz Yeşilçimen, Ömer Şentürk, Eren Tülübaş ile Profsin İletişim Teknoloji şirketleri de Fil Ayakkabı’nın ortağı oldu.
Şimdilerde 10 ortağı bulunan şirket ilk mağazasını ise önceki gün Tekstilkent’te açtı. Mağazanın açılışına, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un yanı sıra çok sayıda iş insanı katıldı.

Mağazanın açılışında konuşan şirket ortaklarından iş insanı Nejdet Tıskaoğlu, “Markamız, Türkiye de 81 ilde mağazalaşmak ve yurtdışına ihracat yaparak geniş kitlelere ulaşmak iyi bir müşteri portföyü oluşturmayı hedeflemektedir” dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Ekim 2023
İmsak 05:08
Güneş 06:27
Öğle 12:33
İkindi 15:53
Akşam 18:29
Yatsı 19:43
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı