Ali Günaydın amcamızı ebedi aleme yolcu ettik

Milli Görüş hareketinin çınarlarından tüm Milli Görüş partilerinde aktif görev yapanAli Günaydın (94) amcamız rahmet-i Rahman'a kavuştu.

AİLE 12.11.2023, 04:35
1
Ali Günaydın amcamızı ebedi aleme yolcu ettik
Milli Görüş hareketi lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın çalışma arkadaşlarından olan   ve Milli Gazete'yi satır satır okumasıyla da bilinen Ali Günaydın amcamız, kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Kabristanlığı'na bulunan aile mezarlığına defnedildi. Milli Gazete ailesi olarak Ali Günaydın'a Allah'tan rahmet diler, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz.
Milli Görüş hareketinin büyüklerinden Milli Nizam, Millî Selamet, Rafah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisi'nde aktif olarak görev yapan Ali Günaydın amcamiz (94) ebedi aleme irtihal etti. Milli Görüş hareketi lideri ve 54. Hükümet Efsane Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın çalışma arkadaşlarından olan Ali Günaydın amcamızın  cenaze namazı İstanbul Güngören Akıncılar Camii'nde kılındı. Yiğeni İhsan Şenocak Hoca'nın kıldırdığı cenaze namazına Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan,  Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Tuğrul Yalçınkaya, Saadet Partisi ilçe başkanları, Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, Kudüs TV Genel Yayın Yönetmeni Nureddin Şirin, Milli Gazete Haber Müdürü Dursun Ali Bulut ve çok sayıda teşkilat mensubu ve Günaydın ailesinin sevenleri katıldı.
Büyük bir dava adamı olan Ali Günaydın, Milli Görüş hareketinin Milli Nizam, Millî Selamet,  Rafah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisi'nden aktif olarak görev aldı. Milli Gazete'yi satır satır okumasıyla da bilinen Ali Günaydın amcamiz, kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Kabristanlığı'na bulunan aile mezarlığına defnedildi. Milli Gazete ailesi olarak Ali Günaydın'a Allah'tan rahmet diler, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 05 Aralık 2023
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:34
İkindi 15:07
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı