Son Dakika

Allah için yaşayıp savaşıyorlar

Filistin direnişinin işgalci İsrail rejimine karşı mücadelesi devam ederken; direniş güçleri, İsrail’in algı operasyonları ile de karşı karşıya bulunuyor. İsrail medyası, Filistin direnişini karalamak amacıyla çok sayıda dezenformasyona imza atarken, bir İsrail kanalındaki görüntüler gündeme oturdu.

DÜNYA 17.12.2023, 04:35
2
Allah için yaşayıp savaşıyorlar
Söz konusu kanalda ekrana çıkan İsrailli bir yorumcu, Filistin direnişini öyle bir anlattı ki, spikerler dahi şok oldu.
Filistin direnişinin işgalci İsrail rejimine karşı mücadelesi devam ederken; direniş güçleri, İsrail’in algı operasyonları ile de karşı karşıya bulunuyor. İsrail medyası, Filistin direnişini karalamak amacıyla çok sayıda dezenformasyona imza atarken, bir İsrail kanalındaki görüntüler gündeme oturdu. Söz konusu kanalda ekrana çıkan İsrailli bir yorumcu, Filistin direnişini öyle bir anlattı ki, spikerler dahi şok oldu.
İsrailli bir TV yorumcusunun HAMAS ve Gazze halkı hakkında yaptığı yorumlar gündeme oturdu. Müslümanların Allah için yaşadığını ve savaştığını kaydeden TV yorumcusu, “3 ay tünellerde ışık görmeden kalıyorlar ve dışarı çıkıp savaşabiliyorlar. Vücut olarak bizden üstünler. Çünkü iman etmek vücudun direncini de artırıyor” diye konuştu.
Filistin direnişinin işgalci İsrail rejimine karşı mücadelesi devam ederken direniş güçleri İsrail’in algı operasyonları ile de karşı karşıya bulunuyor. İsrail medyası Filistin direnişini karalamak amacıyla çok sayıda dezenformasyona imza atarken bir İsrail kanalındaki görüntüler gündeme oturdu. Söz konusu kanalda ekrana çıkan İsrailli bir yorumcu, Filistin direnişini öyle bir anlattı ki, spikerler şok oldu.
İsrailli bir televizyon yorumcusu, katıldığı canlı yayında Kur'an-ı Kerim'den örnekler vererek Gazzelileri ve HAMAS’ı anlattı. Müslümanların “Allah’ın sabredenlerle beraber olduğu” yönündeki ayet ile büyük bir direniş şuuruna sahip olduğunu belirten TV yorumcusu dikkat çeken ifadeler kullandı.
Gündeme oturan bir konuşmaya imza atan İsrailli TV yorumcusu, Müslümanların Allah için yaşadığını ve savaştığını kaydetti. TV yorumcusu, konuya dair, “Bizim anlamadığımız şey sabırlı olmak. Kur'an onlara bunu söylüyor. 3 ay tünellerde ışık görmeden kalıyorlar ve dışarı çıkıp savaşabiliyorlar. Vücut olarak bizden üstünler. Çünkü iman etmek vücudun direncini de artırıyor” dedi.
İsrailli bir televizyon yorumcusu, katıldığı canlı yayında Kur’an-ı Kerim’den örnekler vererek Gazzelileri ve HAMAS’ı anlattı. Müslümanların, “Allah’ın sabredenlerle beraber olduğu” yönündeki ayet ile büyük bir direniş şuuruna sahip olduğunu belirten TV yorumcusu, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak 05:39
Güneş 06:58
Öğle 12:55
İkindi 16:09
Akşam 18:42
Yatsı 19:57
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı