Avrupa’ya, Avrupa’dan sert eleştiri: Sınıfta kaldınız

Saadet Partisi Avrupa Teşkilatı'nın kuruluşunun 10’uncu yılı vesilesiyle Almanya’da gerçekleştirilen programda, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partililer ile bir araya geldi…

GÜNDEM 13.11.2023, 04:35
1
Avrupa’ya, Avrupa’dan sert eleştiri: Sınıfta kaldınız
Saadet Partisi’nin Avrupa teşkilatının kuruluşunun 10’uncu yılı vesilesiyle Almanya’da düzenlenen programda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Avrupa’nın insanlık konusunda sınıfta kaldığına dikkat çekti. Karamollaoğlu, Avrupa Birliği’nin, söylemleri ve eylemleri arasındaki farklılıkları inkâr ettiğini belirterek, “Avrupa, Ukrayna ve Filistin’de yaşananlar karşısında gösterdiği farklı tepkilerle sınıfta kalmıştır! Avrupa, dün Yahudilere yaptığı muamele ile nasıl sınıfta kaldıysa; bugün de Siyonistlerin karşısında suskun kalışıyla sınıfta kalmıştır! Hırsıza hırsız, katile katil, işgalciye de işgalci diyemediği için sınıfta kalmıştır!” dedi.

Millî Görüş hareketinin Avrupa geçmişinin daha da geriye dayandığına dikkat çeken TEMEL Karamollaoğlu, Saadet Partisi olarak ilk resmi teşkilatın ise 2013 yılında kurulduğunu hatırlatarak, şöyle konuştu: “Nasıl ki 1969 yılında Konya’da açan o ilk çiçek, bugün dalları Bosna’dan Filistin’e uzanan ulu bir çınara dönüştüyse; Avrupa’da ektiğimiz Saadet tohumu da elhamdülillah kısa bir sürede hızla serpilip büyüdü. Köln’den Amsterdam’a, Viyana’dan Paris’e, şehir şehir, bölge bölge kök salmaya, filiz vermeye başladı. Bu başarıda emeği bulunan bütün kardeşlerimizi yürekten tebrik ediyor, bağrıma basıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Rabbim sözünüzü tesirli, çalışmalarınızı bereketli kılsın inşallah.”
 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 08 Aralık 2023
İmsak 06:06
Güneş 07:32
Öğle 12:35
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı