Cemal Enginyurt’tan fındık fiyatı ile şaşıran Erdoğan'a: Neyin kafası

DP'li Cemal Enginyurt Kılıçdaroğlu'nun fındık fiyatı vaadi ile şaşkınlık veren bir karşılıkta bulunan Erdoğan'a yüklendi. MV Adayı Cemal Enginyurt, "Allah aşkına neyin kafasını yaşıyorsun?" dedi.

GÜNDEM 05.05.2023, 16:50
Cemal Enginyurt’tan fındık fiyatı ile şaşıran Erdoğan'a: Neyin kafası
Fındık fiyatları siyasette yine konu oldu... Demokrat Partili aynı zamanda Ordulu olan siyasetçi Cemal Enginyurt dün Ordu’da fındık alım fiyatı veren 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerine destek verdi. Kılıçdaroğlu fındık fiyatı için “Fındık hangi dönem olursa olsun, ne olursa olsun, karşılığı 4 dolar eşittir Türk lirası olacak. Unutmayın bir tarafa yazın” demişti.
CHP’nin listelerinden İstanbul’da 1. Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı gösterilen Cemal Enginyurt Kılıçdaroğlu’nun fındık alım fiyatı açıklamasına destek çıkarken Erdoğan’ın da Kılıçdaroğlu’nun fındık alım fiyatı çıkışı üzerine yaptığı “Ula bu kadar zaman neredeydiniz? Niye bu güne kadar vermediniz?” sözlerine tepki gösterdi.
DP’li Cemal Enginyurt, Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’nun fındık alım fiyatı çıkışına karşı yaptığı sözlerine ilişkin, sosyal medya platformu Twitter hesabından “Tayyip Bey! Bu zamana kadar Kemal Kılıçdaroğlu hiç iktidar olmadı. 21 yıldır ülkeyi siz yönetiyorsunuz. Allah aşkına neyin kafasını yaşıyorsun? Sana söz yine baharlar gelecek.” sözleriyle cevap verdi.
Erdoğan’ın 21 yıldır iktidarda olmalarına rağmen fındık fiyatları için CHP’ye yüklenmesi şaşkınlık oluşturdu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 08 Haziran 2023
İmsak 03:28
Güneş 05:12
Öğle 12:43
İkindi 16:33
Akşam 20:03
Yatsı 21:40
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı