CHP'de devir teslim günü: O odalar boşaltıldı!

CHP'de 13 yıl sonra gelen değişim, Genel Merkez'de de kendini gösterdi. Devir teslim hazırlıkları kapsamında Özgür Özel’in bahsettiği “sağcı danışmanlara verilen odalar” boşaltıldı

GÜNDEM 08.11.2023, 08:20
CHP'de devir teslim günü: O odalar boşaltıldı!
CHP'de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen kurultay sonucunda genel başkanlık değişikliği yaşanmasının ardından genel merkezde devir teslim hazırlıkları başladı. Parti içi odaların kullanımı da bu değişikliklere paralel olarak düzenlendi.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kurultay konuşmasında "sağcı danışmanlara verilen odalar"dan bahsetmişti ve bu odaların ilçe ve il başkanları tarafından kullanılacağını ifade etmişti.
Özgür Özel'in açıklamalarının ardından bu odaların boşaltıldığı belirtildi. Özel, "12 odada 12 sekreter olacak. İl başkanı, ilçe başkanı Ankara’ya gelince 12 ofis, örgütün ofisleri olacak" şeklinde ifadeler kullanmıştı. Ayrıca Özel, parti içi görevlilerin bu odalarda çalışabilmesi için gerekli olan olanakların sağlanacağını dile getirmişti.
Odalardan bazılarının önceki dönemde MHP kökenli kişiler tarafından kullanıldığı ve bu odaların temizlenerek yeni düzenlemelere tabi tutulduğu belirtildi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 11 Aralık 2023
İmsak 06:08
Güneş 07:34
Öğle 12:37
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:50
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı