Cinsiyetsizleştirme operasyonu! Birol Aydın: Bu para akışını ifşa etmeye, kesmeye talibim

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, İstanbul merkezli gerçekleştirilen cinsiyetsizleştirme operasyonuna dikkat çekerek, "İstanbul’u yönetmeye talibim. Bu para akışını ifşa etmeye talibim. Bu para akışını kesmeye de talibim. Hiçbir elçilik bu şehirde bir daha haddini aşamayacaktır." dedi.

GÜNDEM 08.03.2024, 22:00
3
Cinsiyetsizleştirme operasyonu! Birol Aydın: Bu para akışını ifşa etmeye, kesmeye talibim
Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, sosyal medya hesaplarından bir video yayınlayarak İstanbul merkezli gerçekleştirilen cinsiyetsizleştirme operasyonuna dikkat çekti. 
İstanbul’da çocukların cinsiyetsizleşme tehlikesinin artık çok daha büyüdüğünü ifade eden Aydın, çok sayıda elçiliğin bu doğrultuda faaliyet gösteren dernekleri fonladığını ifade etti. 
Hedefin sorunlu ailelerin savunmasız çocukları olduğunu söyleyen Aydın, bu operasyonlara karşı duracağını belirterek “Küresel çeteler, İstanbul’un çocuklarına dadanamazlar!” ifadesini kullandı. 
Birol Aydın, X hesabından paylaştığı videoda şunları söyledi:
Dosdoğru yöneteceğiz bu şehri dosdoğru. İstanbul’un çocukları ile ilgili karanlık emelleri olanlara hiç acımayacağız. Sapkınlıklara izin vermeyeceğiz. Bu karanlığı fonlayanlar da hadlerini öğrenecekler. pic.twitter.com/wEfZGTTypV
— Birol AYDIN (@birolaydinSP) March 8, 2024

“İstanbul için yaşamsal bir mesele olduğunu düşündüğüm bir konuya değineceğim. Yavrularımız tehlike altındadır.  İstanbul’un çocuklarına cinsiyetsizlik empoze edilmek isteniyor. Bu zaten uzun süredir diziler, müzikler, popüler kültür ile yapılıyordu. Ancak İstanbul’da tehlike artık çok daha büyük. İstanbul merkezli çok sayıda yabancı elçilik bu doğrultuda faaliyet gösteren dernekleri fonluyor. Büyük paralar veriyorlar. Hedef çocuklardır! Hedef sorunlu ailelerin savunmasız çocuklarıdır. 7 yaşındaki bir çocuğun aileden izinsiz cinsiyet değiştirebileceğini savunan dernekler var. Bu çocuklar İstanbul’a emanettir, bu çocuklar sahipsiz değildir. İstanbul’u yönetmeye talibim. Bu para akışını ifşa etmeye talibim. Bu para akışını kesmeye de talibim. Hiçbir elçilik bu şehirde bir daha haddini aşamayacaktır. Küresel çeteler İstanbul'un çocuklarına dadanamaz!”
Dosdoğru yöneteceğiz bu şehri dosdoğru. İstanbul’un çocukları ile ilgili karanlık emelleri olanlara hiç acımayacağız. Sapkınlıklara izin vermeyeceğiz. Bu karanlığı fonlayanlar da hadlerini öğrenecekler. pic.twitter.com/wEfZGTTypV pushfn('ads'); — Birol AYDIN (@birolaydinSP) March 8, 2024

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 23 Nisan 2024
İmsak 04:19
Güneş 05:47
Öğle 12:42
İkindi 16:25
Akşam 19:27
Yatsı 20:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı