Contractubex krem fiyatı ne kadar?

Contractubex krem, ciltteki çeşitli problemleri hızla tedavi eden, mucizevi bir kremdir. Bu makalede, Contractubex krem ile ilgili çeşitli detaylara değinecek; bu kremin içeriğinden, fiyatından, ne amaçlar ile kullanıldığından, nasıl kullanıldığından ve olası yan etkilerinden bahsedeceğiz.

SAĞLIK 11.05.2024, 04:00
3
Contractubex krem fiyatı ne kadar?
Contractubex krem, ciltte kalıcı hasarlar ve sivilce izleri gibi izleri hızla geçiren bir medikal kremdir. Eczanelerde satılan bu krem, cildin yüzeyindeki kusurları gidermede son derece etkilidir.
Contractubex krem, izlerin görünümünü iyileştirir ve ciltteki doku yenilenmesini teşvik eder. Etkili ve güvenilir formülü ile, Contractubex krem izler ile mücadelede güvenilir bir yardımcıdır.

Contractubex kremin 2024 yılı itibarı ile ücreti, ortalama olarak 739,00 TL’dir. Bu ücret, şehirden şehre, bölgeden bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Contractubex krem, deride oluşan nedbelerin tedavisinde etkili bir üründür. Jel formundaki bu ürün; Extractum Cepea, Heparin ve Allantoin adlı maddeleri içerir. Her kutuda, 100 g, 120 gr ve 150 gr’lık alüminyum tüplerde sunulan Contractubex kremin içeriğindeki etken maddeler ve yardımcı maddeler şöyle listelenmiştir:
Etkin maddeler (her 100 gram kremde):

Contractubex krem, çeşitli nedenler ile oluşmuş yara izlerinin tedavisinde kullanılır. Bu izler arasında çeşitli yapıdaki yara izleri, amputasyon (kol veya bacak gibi çıkıntı şeklinde organların kesilmesi) sonrası oluşan hareket kısıtlayıcı ve rahatsızlık verici izler, Dupuytren kontraktürü, travmatik tendon kontraktürü ve çukur şeklinde yara izleri gibi durumlar bulunur.

Contractubex krem, derideki yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, ameliyat izleri ve benzeri izlerin tedavisinde kullanılır. Uygulaması oldukça basittir. Contractubex kremi uygularken, mümkün olduğunca sorunlu bölgeye parmaklarınız ile hafifçe masaj yaparak sürün. Bu şekilde krem, derinin içine işler ve etkisini maksimize eder. İlacın etkisinin gözle görülmesi için günde en az iki kez ya da doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta kullanın.
Contractubex ilacı kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır.  Bu ilacın içeriğinde bulunan herhangi bir bileşene aşırı duyarlıysanız, ilacı kullanmayınız.
Şu durumların varlığı söz konusu ise, Contractubex kremi dikkatli bir şekilde kullanınız:

Yan etkiler her ilaçta olduğu gibi Contractubex krem kullanımında da görülebilir. Fakat; bu ilaç genelde iyi tolere edilir. En sık karşılaşılan yan etkiler, uygulama bölgesinde lokal olarak ortaya çıkar.
Yaygın yan etkiler:
Kaşıntı

Yan etkilerin geçmediği ya da şiddetlendiği durumlard mutlaka doktora başvurmak gerekir. Geçmeyen semptomlar, ciddi bir alerjik durumun belirtisi olabilir.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 30 Mayıs 2024
İmsak 03:33
Güneş 05:14
Öğle 12:41
İkindi 16:32
Akşam 19:58
Yatsı 21:33
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı