Destici'den yerel seçim açıklaması: Kendi adayımız kendi logomuz...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,4. İstanbul İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada yerel seçimlerde nasıl bir yol izleyeceklerine değindi.

SİYASET 24.09.2023, 16:40
1
Destici'den yerel seçim açıklaması: Kendi adayımız kendi logomuz...
BBP 14. İstanbul İl Kongresi Karadeniz Vakfı İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi. Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici burada yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı'na ve yerel seçimlerde nasıl bir yol, yöntem izleyeceklerine dair önemli ifadelerde bulundu.
Konuşmasında Cumhur İttifakı'na bağlılığını tekrar dile getiren Destici yerel seçimlerde BBP'nin kendi logosunun ve kendi belediye başkanlarının hazır bulunacağını belirtti.

Kongreden sonra hemen yerel seçimlerle ilgili devam eden hazırlıkları sahaya yansıtmaya başlayacaklarına dikkati çeken Destici, "Milletvekili seçimlerinde yapamadığımız sıçramayı inşallah önümüzdeki yerel seçimlerde yapacak ve büyük bir başarıya imza atarak seçimleri tamamlayacağız. Biz elbette ki Cumhur İttifakı'nın bir parçasıyız. Cumhur İttifakı'nın ruhuna kurulduğu günden bugüne hep sadık kaldık. Çünkü Cumhur İttifakı bir seçim ve milletvekili ittifakı değildir. Cumhur İttifakı, 15 Temmuz gecesi sokaklarda hain darbecilere karşı kurulmuş ve o günden bugüne de sağlıklı bir şekilde devletin varlığını, ülkenin bütünlüğünü, milletin istiklalini ve istikbalini önceleyerek yoluna devam etmektedir." değerlendirmesini yaptı.

"İstanbul başta olmak üzere tüm seçim çevrelerinde aynen genel seçimlerde olduğumuz gibi kendi adımız, kendi logomuz, belediye başkan adaylarımız, meclis üyesi adaylarımız, il genel meclisi üyesi adaylarımız hepsi hazır olacak." diyen Destici, bütün bunların hazırlıkları içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak 06:05
Güneş 07:31
Öğle 12:35
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı