Dünya topyekûn Gazze'ye saldırıyor! Vitrinde işgalci İsrail...

Küfrün tek millet olduğunu daha da iyi idrak ettiğimiz şu günlerde, Batı dünyası ve Siyonistlerin hep birlikte Gazze'ye saldırdığına şahit oluyoruz.

DÜNYA 15.10.2023, 00:10
7
Dünya topyekûn Gazze'ye saldırıyor! Vitrinde işgalci İsrail...
Hamas'ın Filistinlilere ait olan toprakları geri almak ve İsrail'in uyguladığı sistematik soykırıma dur demek için başlattığı Aksa Tufanı operasyonu devam ederken, işgalci İsrail dünyanın desteğini de arkasına alarak tüm gücüyle Gazze'de çoluk çocuk demeden soykırım uyguluyor.
İsrail, eşi benzeri görülmemiş bombadırmanlarla Filistinlileri şehit ediyor. Soykırımdan yaralı olarak kurtulup hastanelere yetiştirilmek üzere ambulanslara bindirilenler ise işgalci teröristler tarafından ambulansların içinde bile bombalanıyor.
Batı ülkeleri ve şeytanın sağ kolu ABD, daha operasyonun ilk gününden, işgalci İsrail'e maddi ve manevi desteklerini açıkladı. Yetmezmiş gibi kendi ülkelerinde Filistin'e destek için gösteri düzenlenmesini bile yasakladılar. Bazıları ise hapis cezası uygulamasına giderek, adeta komple bir sansür uyguladı.

Batı ve ABD, İsrail zulmüne kömür taşırken, Müslüman ülkelerin liderleri İsrail'i kınamak ile yetindi. Bu haberin yayınlandığı vakte kadar hiç bir Müslüman ülkenin lideri, GERÇEK VE ETKİLİ bir adım atmadı. Bazı ülkeler Gazze'ye insanı yardım gönderse de, İsrail'in çocukları parçalamasına engel olamadı. İslam dünyasının içine girdiği bataklığın kurutulması için Müslüman ülkelerin hızlıca pozisyon almaları gerekiyor. İslam ülkelerinden bir liderin kıvılcımı çakması yeterli olabilir. Malcom X'in de dediği gibi, "Uyanık bir kişi bütün uyuyanları uyandırmaya yeter."

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Aralık 2023
İmsak 06:02
Güneş 07:27
Öğle 12:33
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı