Dünyanın en çok satan otomobil markası, Türkiye piyasasına giriyor

Dünyanın en çok satan elektrikli araç markası BYD, Eylül ayı içinde Türkiye pazarına girecek. BYD, ALJ Türkiye distribütörlüğünde Türkiye'de satışa sunulacak.

GÜNDEM 20.08.2023, 18:10
9
Dünyanın en çok satan otomobil markası, Türkiye piyasasına giriyor
BYD, 1995 yılında Çin'de kuruldu. Şirket, elektrikli araçlar ve bataryalar konusunda uzmanlaşmıştır. BYD, Çin'de üst üste 9 yıldır, globalde ise son 2 yıldır en fazla yeni nesil enerjili (elektrikli ve plug-in hibrit) binek araç satan markadır.
BYD'nin Türkiye pazarına girişi, Türkiye'deki elektrikli araç pazarının büyümesine katkı sağlayacaktır. BYD'nin Türkiye'de satışa sunacağı elektrikli araçlar, yüksek teknoloji ve performans sunmaktadır.
BYD'nin Türkiye pazarına girişi, Türkiye'deki elektrikli araç pazarının büyümesine ve çevrenin korunmasına katkı sağlayacaktır.
BYD, Türkiye pazarına girişinde, ALJ Türkiye distribütörlüğü ile çalışacak. ALJ Türkiye, Türkiye'nin en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. ALJ Türkiye, BYD'nin Türkiye pazarında başarılı olması için gerekli desteği sağlayacaktır.
BYD'nin Türkiye pazarına girişi, Türkiye'deki elektrikli araç pazarının büyümesine ve çevrenin korunmasına katkı sağlayacaktır. BYD'nin Türkiye pazarına girişi, Türkiye'nin elektrikli araç dönüşümüne öncülük edecektir.
BYD'nin Türkiye pazarına girişi, Türkiye'de elektrikli araç kullanımının yaygınlaşmasına ve çevrenin korunmasına katkı sağlayacaktır. BYD'nin Türkiye pazarına girişi, Türkiye'nin elektrikli araç dönüşümüne öncülük edecektir.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 03 Mart 2024
İmsak 05:42
Güneş 07:01
Öğle 12:56
İkindi 16:08
Akşam 18:41
Yatsı 19:55
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı