El Kassam Tugayları, katil İsrail'e darbe vurdu

Siyonist İsrail Filistin halkına yönelik soykırımını sürdürüyor. El Kassam Tugayları 15 Mart 2024'te işgal güçlerine yönelik gerçekleştirdiği operasyonlara dair açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamaya göre Çok sayıda katil İsrail askeri ve tankı imha edildi.

DÜNYA 16.03.2024, 08:55
El Kassam Tugayları, katil İsrail'e darbe vurdu
İşgalci İsrail'in Filistin'e yönelik hain saldırıları 161 gündür aralıksız sürüyor.
Filistinli mazlumların üzerine durmadan bomba yağdıran katil İsrail dünyanın gözü önünde soykırım yapıyor.
Aylardır aralıksız devam eden kuşatma ve saldırılara rağmen dünya kamuoyu bölgede olan biteni sessizce izliyor ve sadece kınamakla yetiniyor. Küresel bazda yapılan kınamalar ise Filistin'deki masum sivillerin şehit edilmesine engel olamıyor. 
Gazeteci Mohammed AbuTaqiya, Telegram hesabı üzerinden El Kassam Tugaylarının 15 Mart 2024'te cereyan eden olaylara ilişkin yaptığı önemli açıklamaları yayımladı. 
El Kassam Tugayların tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"El Kassam Tugayları, Gazze Şeridi'nin orta bölgesinin kuzeybatısındaki el-Zahra kentinde "El-Yassin 105" füzeleriyle 5 Siyonist "Merkvah" tankını hedef aldı.
El Kassam Mücahidleri, Gazze Şeridi'nin orta bölgesinin kuzeybatısındaki Madinat el-Zahra'da bir eve çok sayıda patlayıcı madde taşıyan 4 askerden oluşan Siyonist piyade kuvvetini güçlendirilmiş TBG mermisiyle hedef almayı başardı. Mücahidlerimiz onların öldürüldüğünü ve parçalandığını doğruladı.
Savaş hatlarından döndükten sonra -- Mücahitlerimiz Gazze Şeridi'nin güney bölgesindeki Han Yunus şehrinin kuzeyinde yer alan Hamad Kasabasında "El-Yassin 105" ve "Tandum" füzeleriyle bir Siyonist asker taşıyıcısını ve bir "Merkvah" tankını hedef aldıklarını doğruladı.
Savaş hatlarından döndükten sonra -- Mücahitlerimiz, Gazze'nin güneyindeki Han Yunus şehrinin kuzeyindeki Hamad Kasabası'nda "Şavaz" cihazı tile bir Siyonist asker taşıyıcısını ve "TBG" füzesi ile çevresini de hedef aldıklarını doğruladı."

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 16 Nisan 2024
İmsak 04:31
Güneş 05:56
Öğle 12:43
İkindi 16:24
Akşam 19:21
Yatsı 20:41
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı