Erdoğan'dan gece yarısı imzaladı! İşte yeni atamalar..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı, bazı kurum ve kuruluşlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

GÜNDEM 14.11.2023, 09:50
Erdoğan'dan gece yarısı imzaladı! İşte yeni atamalar..
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu'na yeni atamalar gerçekleşti. Kurul Başkanlığı'na Davut Menteş, İkinci Başkanlık görevine Mehmet Verim atanırken, üyeliklere de Nevzat Şen, Ömer Faruk Öztürk ve Tayfun Aksoyak getirildi.
Ayrıca Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu'na Didem Yeter Güler üye olarak atanırken, Vakıflar Genel Müdürlüğü'nde yapılan değişiklikler de dikkat çekti. Genel Müdür Yardımcılığı'na Gençlik Spor Bakanlığı Müfettişi Erkan Ömeroğlu atanırken, Konya Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı ve Ankara Vakıflar Bölge Müdürü Ferhat Türkoğlu görevden alındı.
Yeni atamalarla Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne Yılmaz Kılınç, Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne Gökhan Bahçecik, Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne Mikail Akıllı, Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne Sebahattin Erdoğan, Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne ise Yusuf Dural atanmış oldu.
Ayrıca, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyeliği'ne Prof. Dr. Halim Haldun Göktaş'ın atanması da kararnameyle gerçekleşti.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 03 Aralık 2023
İmsak 06:02
Güneş 07:27
Öğle 12:33
İkindi 15:07
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı