Ersan Şen, Engin Polat'a sahip çıktı! İsmail Saymaz ile canlı yayında tartıştı

Prof. Dr. Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz arasında Engin ve Dilan Polat olayı üzerinden canlı yayında tartışma çıktı.

GÜNDEM 03.11.2023, 10:35
1
Ersan Şen, Engin Polat'a sahip çıktı! İsmail Saymaz ile canlı yayında tartıştı
Dilan ve Engin Polat çifti, kara para aklama iddiasıyla  gözaltına alındı. Prof. Dr. Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz arasında canlı yayında bu konuya ilişkin gerilim yaşandı. Şen "Suçsuzluk masumiyet karinesinin devam ettiği yerde, sosyal medya paylaşımları üzerinden cezalandırmak doğru değil. Servet sahibi olmak suç değil. Siz yargı makamı mısınız?" ifadelerini kullandı.

Bu sözler üzerine gazeteci İsmail Saymaz "Hoca, yargısız infaz yapıldığını nereden biliyor, 'Elinizde ne var da bu insanları suçluyorsunuz?' diyor" ifadeleriyle Prof. Dr. Şen'e yanıt verdi. Şen de Saymaz'a "Sen de yargısız infaz yapıyorsun" diyerek yüklendi.
İşte Saymaz-Şen arasında geçen diyalog:
İsmail Saymaz: Hocam siz dosyayı biliyor musunuz?
Ersan Şen: Biliyorum. Sen biliyor musun?
İsmail Saymaz: Ben temas ettiğim avukatlar ve kimi yargı mensuplarından yaptığım temaslarla, bu dosyada Dilan Polat Engin Polat çiftine atfedilen suçları biliyorum.
Ersan Şen: Biliyorsun da bu o suçların olduğunu mu gösteriyor?
İsmail Saymaz: Bu kadar ısrarla savunduğunuza göre, iddiaların asılsız olduğunu söyleyebildiğinize göre, avukatı mısınız?
Ersan Şen: Değilim, ama olabilirdim de...

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 03 Aralık 2023
İmsak 06:02
Güneş 07:27
Öğle 12:33
İkindi 15:07
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı