Fatih Altaylı’ya Beşiktaş’tan dava şoku! Hödükçe davranış demişti

Beşiktaş Kulübü gazeteci yazar Fatih Altaylı hakkında dava açacağını duyurdu. Gazeteci Fatih Altaylı, Şenol Güneş için “hödükçe davranışlarını sürdürüyor” demişti.

SPOR 30.09.2023, 19:35
Fatih Altaylı’ya Beşiktaş’tan dava şoku! Hödükçe davranış demişti
Beşiktaş Kulübü gazeteci yazar Fatih Altaylı hakkında siyah-beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş için “hödükçe davranışlarını sürdürüyor” ifadeleri nedeniyle dava açacağını söyledi.
Beşiktaş Kulübü gazeteci aynı zamanda Galatasaray Kongre Üyesi olan Fatih Altaylı hakkında bir paylaşım yaptı. 
Beşiktaş’tan yapılan açıklamada, “Eleştiri her medya mensubunun en doğal hakkıdır ancak Fatih Altaylı düşüncelerini açıklarken; basın mensubuna yakışmayan ve terbiye sınırlarını aşan çirkin ifadeler kullanmıştır.” denildi. 
Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Gazeteci Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in bu hareketiyle ilgili kendi YouTube kanalında şu ifadeleri kullanmıştı:
“Şenol Güneş'in bu ilk vukuatı değil. Şenol Güneş bir yandan kasaba felsefecisi edasıyla acayip acayip laflar ediyor kimsenin anlamadığı ve çok babacanmış pozlarına giriyor. Diğer taraftan da bu tabirim için beni bağışlayın ama “Hödükçe” davranışları sürdürüyor.
Bir futbolcu üstelik geçmiş dönemden galiba altyapısında oynadığı dönemden ya da altyapısıyla maç yaptığı dönemden kalan bir dostluğuna, bir abisine selam vermek istiyor. Rakipte o sırada Beşiktaş'ı yenmiş takımdan. Şenol Güneş, arkadaşıyla kucaklaşan Salih Uçan'ı ite-kaka yolluyor.
Ya sana ne oluyor kardeşim? Ama bu Şenol'un ilk vukuatı değil. Şenol Güneş böyle sürekli acayip hareketlerle gündeme geliyor. 4-2 yenilmişsin zaten. Salih Uçan'ın suçu değil. Büyük oranda ortak suçu, teknik direktörün suçu.
“YouTube kanalındaki bir yayınında Teknik Direktörümüz Şenol Güneş hakkında eleştiri sınırlarını aşan ifadeler kullanan Fatih Altaylı’yı şiddetle kınıyoruz.Eleştiri her medya mensubunun en doğal hakkıdır ancak Fatih Altaylı düşüncelerini açıklarken; basın mensubuna yakışmayan ve terbiye sınırlarını aşan çirkin ifadeler kullanmıştır. Başta adı her daim başarılar ve şampiyonluklarla anılan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile ilgili hakarete varan ifadeleri için Fatih Altaylı hakkında olmak üzere bundan sonra da haddini aşan kişilerle ilgili ivedilikle hukuki işlemlere başlayacağımızı kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.”

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 05:59
Güneş 07:24
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:30
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı