Son Dakika

Görünmez gemiler yaptık!

Teknolojide yeni bir aşamaya geçtik, görünmez gemiler yaptık! Gazze’de insanlığın görmediği katliamlar yaşanırken, ülkemizden de ilgililerin görmediği gemiler İsrail’e seferlerine aralıksız devam ediyor...

GÜNDEM 04.12.2023, 04:35
Görünmez gemiler yaptık!
Gazze’deki katliamların başlamasıyla birlikte ülkemizde büyük eylemler ve protestolar yapılmaya başlandı. İlk ve en etkili mitingi Saadet Partisi düzenlerken, iktidar partisi öncülüğünde Cumhur İttifakı partileri de Atatürk Havalimanı’nda büyük bir miting yaptı. İsrail’e destek veren her türlü firmalar büyük bir hassasiyetle ifşalanıp, protesto edilirken, çok daha büyüğü ve vahimi, ülkemizden İsrail’e gönderilen gemiler görmezden geliniyor.
Gazze’de bunca katliam olurken, hiçbir şey olmamış gibi ülkemizden İsrail’e gemi seferlerinin devam ettirilmesi akıllara durgunluk veriyor. Avrupa’nın farklı ülkelerinde İsrail’e gidecek olan gemilerin hareketini engellemeye çalışan halk eylemleri görülürken, ülkemizde özellikle iktidar yanlısı seçmen kitlesinin sesi soluğu çıkmıyor.
Gemi ticaretine ilişkin haberler ve eleştiriler idareciler tarafından dikkate alınmazken, vicdan sahibi iktidarı destekleyen seçmen kitlesi tarafından da gündeme getirilmiyor. Anlayacağınız, Siyonist İsrail’e seferler düzenleyen koskoca gemiler vicdanları yaralasa da görmek istemeyen gözler tarafından ısrarla görülmüyor…
İsrail’e seferler yaptığı ortaya çıkan gemi firması hakkında farklı suçlamalar da yapılmıştı. Söz konusu firma, hakkındaki diğer suçlamaları reddederken, “İsrail’e seferlerin daha önce yapılan anlaşmalar çerçevesinde devam ettiğini” kabul etmişti. Önceki gün de bir grup vatandaş tarafından, Üsküdar’daki Manta Denizcilik&MB Denizcilik önünde, “Sevkiyatları durdurun, Filistin’e ihanetten vazgeçin!” çağrısı yapıldı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak 05:51
Güneş 07:10
Öğle 12:57
İkindi 16:04
Akşam 18:34
Yatsı 19:48
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı