“Hadi Bismillah, buyurun başlıyoruz”

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığının Eylül Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı dün Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

GÜNDEM 02.10.2023, 04:35
“Hadi Bismillah, buyurun başlıyoruz”
Yaklaşan yerel seçimlere yönelik önemli mesajların verildiği divan toplantısında konuşan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, “Önümüzdeki 6 ayı durmaksızın gece gündüz çalışacağız. Ve adaylarımızı ilan ederek yollara düşeceğiz. Artık vakit gelmiştir. Kollarımızı hep beraber sıvıyor ve başlıyoruz. Haydi Bismillah, buyurun başlıyoruz" dedi
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığının Eylül Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı coşkulu bir atmosferde gerçekleştirildi. Saadet Partisi İstanbul il ve ilçe teşkilatlarının yoğun katılımıyla Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen divan toplantısına Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı da iştirak etti. Türkiye'nin gündemine ilişkin önemli değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, Hindistan'daki G20 zirvesinin dünyaya empoze ettiği küresel politikalara da dikkat çekildi.

Divan toplantısında teşkilat mensuplarına hitap eden Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, "Hindistan’da yakın zamanda G-20 Zirvesi yapıldı. Peki, Sloganları ne? Tek dünya, tek aile, tek gelecek. Küresel plan, sistematik bir şekilde işliyor. Peki, biz ne yapıyoruz? Elbette Türkiye olarak bu planlara uyumlu halde iş tutan iktidarın adımlarını görüyoruz. Erbakan Hoca, küresel planların sinsice yürütüldüğünü, bu meseleleri anlamakta geç kalırsak büyük felaketlerle karşı karşıya kalacağımızı bize sürekli söylerdi. Millî Görüşçüler olarak bu kavrama kulak kesilmeli, oluşturulacak emperyalist emellere baraj kurmalıyız. Bu kudret ve kuvvette olan tek seçkin topluluk, Millî Görüş camiasıdır" ifadelerini kullandı.

İktidarın ekonomik krize karşı paylaştığı tasarruf mesajlarını hatırlatan Yazıcı, "Eğer boşalan Hazineyi toparlamak istiyorsanız vatandaşların derisini yüzmek yerine sizin 21 yıldır kurduğunuz bu talan düzende hırsızlık ve yolsuzluk yapanların yünlerini kırkmanız gerekir. Yani zaten cebinde üç kuruşla geçinmeye çalışan, meteliğe kurşun atan insanlarımıza tasarruf öğütleyeceğinize lüks ve israf içinde yaşayan çevrenize ikazlarda bulunun. Boşalan Hazineyi doldurmak için milletin sırtına vergiler bindireceğinize yandaşlara akan kamu kaynakları musluğunu kesin de çağrınızda samimi olduğunuza inanalım" şeklinde konuştu.

Yaklaşan yerel seçimlere ilişkin de teşkilatlarına talimat veren Yazıcı, "39 ilçemizde ve büyükşehirde adayımızı çıkartarak en güçlü seçim kampanyasını İstanbul’da yapacağız. Ve göreceksiniz önümüzdeki 6 ayı durmaksızın gece gündüz çalışacağız. Ve adaylarımızı ilan ederek yollara düşeceğiz. Artık vakit gelmiştir. Kollarımızı hep beraber sıvıyor ve başlıyoruz. Haydi Bismillah, buyurun başlıyoruz" diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 05:59
Güneş 07:24
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:30
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı