Halk TV'ye kendi ekranlarında soğuk duş!

İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Bilge Yılmaz, konuk olarak katıldığı Halk TV canlı yayınında Halk TV’ye tepki gösterdi.

GÜNDEM 10.03.2023, 14:30
Halk TV'ye kendi ekranlarında soğuk duş!
İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Bilge Yılmaz, Halk TV canlı yanında Halk TV'ye Meral Akşener’e üzerinden eleştiri yaptı.
Cumhurbaşkanı adayı belirle sürecindeki Halk TV'nin yayın politikasını eleştirenYılmaz, "Çok haksızlık yapıldı. Bu kurumdan da bir kısmı iftira olarak nitelendireceğim çok ağır sözler söylendi. Sonunda görüldü ki Meral Hanım'ın kendisi için istediği bir şey yok. AKP iktidarının bize öğrettiği kötü şeyleri muhalefetin tekrarlamaması lazım” diye konuştu.
Yılmaz şunları söyledi:
"Çok önemli bir seçim. Elimizden gelen en takımla en iyi kurguyla çıkalım isteği vardı. Bu isteği gerçekleştirmek için de bir siyasi bedel göze alındı. Bunu biraz da böyle görmek lazım. Çok da haksızlık yapıldı. Sizin burada çalıştığınız kurumdan da çok ağır eleştiriler geldi. nların bir kısmı maalesef iftira olarak nitelendirildi, çok ağır sözler söylendi. Ve sonunda görüldü ki Meral’in kendi için istediği bir şey yok. Daha iyi bir kurguyla yola çıkıldı. Kemal Bey yine cumhurbaşkanı adayı ama parti iki popüler belediye başkanı ile çıkacak. Onun verdiği etkiyle seçimi kazanma şansımızı daha da artırdığımızı düşünüyorum. Atılan iftiralarla öküz altında buzağı aranmasını ben doğru bilmiyorum, o da çok sertti. Türkiye’de AKP iktidarı çok kötü bir düzen getirdi. Troller ordusuyla baskı yapmak, insanların demokratik haklarını kullanmasın engel olmak, zaten yargı sistemi de çalışmıyor biraz oralardan çıkmak lazım. AKP iktidarının bize öğrettiği şeyleri muhalefetin bize yaşatmaması lazım."

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 23 Mart 2023
İmsak 05:12
Güneş 06:32
Öğle 12:50
İkindi 16:18
Akşam 18:59
Yatsı 20:14
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı