Hangi yüzünle geldin?

İsrail soykırımının en büyük destekçisi ABD’nin Dışişleri Bakanı Antony Blinken, geçtiğimiz gece Ankara’ya geldi. Siyonist elçi gibi dünyayı dolaşıp İsrail’e destek arayan Blinken, Ankara’da Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile görüştü.

GÜNDEM 07.11.2023, 07:35
Hangi yüzünle geldin?
Her defasında Siyonizm’e bağlılığını bildiren ve İsrail ziyaretlerinde, “Bugün bir Yahudi olarak da buradayım” ifadesini kullanan Blinken’a soruyoruz: “Türkiye’ye hangi yüzünle geldin? Siyonist yüzünle mi? ABD Dışişleri Bakanı yüzünle mi? Yoksa İsrail’in suç ortağı yüzünle mi?”
ABD Dışişleri Bakanı Blinken, 7 Ekim Aksa Tufanı operasyonundan sonra ağır darbe alan İsrail’in başlatmış olduğu soykırıma destek olmak için gitmedik ülke bırakmadı. Siyonist elçi gibi hareket eden Blinken, Ankara’nın ardından Tokyo, Seul ve Yeni Delhi’ye giderek, Siyonist İsrail’in katliamlarına destek arayacak
Dışişleri Bakanı Fidan, ABD Dışişleri Bakanı BlInken ile görüştü
Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüştü. Fidan ve Blinken, Dışişleri Bakanlığında, baş başa ve heyetler arası görüşmeler yaptı. aİki bakanın saat 10.38’de başlayan baş başa ve heyetler arası görüşmeleri yaklaşık 2,5 saat sürdü. Görüşmenin ardından açıklama yapılmadı. Blinken, görüşmenin ardından Dışişleri Bakanlığından ayrıldı.
Protestolar nedeniyle Ankara’ya gece yarısı inmek zorunda kalan ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, “Bebek Katili Blinken” pankartlarıyla karşılandı.
Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile görüşen Blinken, Türkiye’ye gelmeden önce Orta Doğu turu çerçevesinde önce Tel Aviv’e giderek bağlılığını bildirmişti. Kendini Yahudi olarak niteleyen ve İsrail’e şartsız destek verdiklerini belirten Blinken, 12 Ekim’de İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile Tel Aviv’de bir araya gelmiş, “Bugün sadece ABD dışişleri bakanı olarak değil, bir Yahudi olarak da buradayım” ifadesini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 01 Aralık 2023
İmsak 06:01
Güneş 07:26
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı