İnternet paketlerine büyük zam! Yeni fiyat listesi belli oldu

Türkiye'de zam yağmuru devam ediyor. Bu sefer internet paketlerine zam yapılıyor. Yeni kullanım bedelleri ve zamlı fiyat listesi açıklandı. İşte detaylar...

EKONOMİ 08.06.2024, 14:35
1
İnternet paketlerine büyük zam! Yeni fiyat listesi belli oldu
Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada taahhütlü internet tarifelerine zam geleceği açıklandı. Yeni zamlı fiyatlar 1 Temmuz tarihinde yürürlüğe girecek.
Türk Telekom konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Milyonlarca vatandaş ise internet faturasına ne kadar yansıyacağını merak ediyor.

Türk Telekom zam haberini sosyal medya hesabından duyurdu.
“Toptan İnternet Tarife Güncellemesi Hakkında Bilgilendirme: Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük eden Türk Telekom olarak, yeni nesil teknolojilerin ihtiyaç duyduğu altyapıyı sağlamak adına 81 ilin her köşesinde fiber altyapı yatırımlarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.
1 Temmuz 2024’ten itibaren geçerli olmak üzere genişbant toptan fiyatlandırmasında güncellemeye gidilecektir. Toptan seviyede gerçekleştirilen fiyat düzenlemesinin perakende internet ücretlerine yansıması ise ilgili internet servis sağlayıcı işletmelerin kendi stratejileri kapsamında belirlenecektir.
Bu artışın nihai tüketiciye yüzde 15 ilâ yüzde 25 arasında yansıması öngörülmektedir. İlgili güncelleme taahhütlü aboneler için ise kontrat sürelerinin bitişine müteakip gerçekleşecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 03:28
Güneş 05:13
Öğle 12:46
İkindi 16:37
Akşam 20:09
Yatsı 21:47
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı