İnternet pazarının yükselen değeri Safi Pazar’la Pervari Gıda işbirliği ve güç birliğine başladı

Türkiye’nin toptan kuruyemiş satıcılarının öncülerinden Pervari Gıda, ürünleriyle Safi Pazar’la işbirliği ve güç birliğine başladı. Pervari Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uluhatun ve Pervari Gıda Genel Koordinatörü-Pervari Bal Türkiye Koordinatörü Halis Uluhatun, işbirliği ve güç birliğinin hayırlara vesile olmasını dilediler

GÜNDEM 01.12.2023, 09:25
1
İnternet pazarının yükselen değeri Safi Pazar’la Pervari Gıda işbirliği ve güç birliğine başladı
“İlmin bitkiyle buluştuğu nokta” misyonuyla yıllardır insanlarımız için şifa üreten Bizim Aktar, Lalegül Medya Grubu’nun bünyesindeki internet pazarı olan Safi Pazar Çarşısı’nı geçtiğimiz aylarda geçtiğimiz aylarda bünyesine katmıştı kattı. Safi Pazar’ın Genel Müdürlüğü’nü Bizim Aktar Sahibi Herbalist Yunus Ersin’in oğlu Muhammed Ebahir Ersin üstlendi. Bizim Aktar’ın ürünleriyle destek olduğu, internet pazarında büyütmek adına altyapısını oluşturduğu Safi Pazar, kendilerine pazar arayan, ticaret köprüleri kurmak isteyen esnaflarımızın ürünlerini internet kanalıyla pazarlayacak şekilde yola koyuldu.

Safi Pazar Genel Müdürü Muhammed Ebahir Ersin, dünyada ve Türkiye’de internet alışveriş trendinin sürekli yükseldiğini belirterek, “Biz Bizim Aktar olarak bu trendi takip etmekte ve ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktaydık. Bizim Aktar olarak sektörde yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi ve birikimlerimizi şimdi Safi Pazar’a aktarmış olacağız. Bizim Aktar, ürünleriyle Safi Pazar’a destek olacak bir kimlikle yola çıktı. Pazarımız, ürününü satmak, pazarlamak, nihai tüketiciyle buluşturmak isteyen herkese açık bir pazardır. Bu çerçevede üretici kimliğindeki tüm esnafımızı ve kardeşlerimizi bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz” demişti.

Safi Pazar, büyüyerek yoluna devam ederken Türkiye’de toptan kuruyemiş sektörünün öncüsu Pervari Gıda Firması ve Pervari Bal Firması da Safi Pazar’la internet satışında işbirliği ve güç birliği yaptı. Kuruyemiş sektöründe kalitenin adı ve öncü kuruluşlarından Pervari Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uluhatun, Safi Pazar’la yaptıkları işbirliğinin ve güç birliğinin pazarlarını genişletme, kalitelerini insanlarımızla buluşturma çerçevesinde hayırlı neticeler doğuracağını belirterek, “Kuruyemiş sektöründe A’dan Z’ye her türlü ürünü toptan olarak müşterilerimize satmaktayız. Bu nitelikli, kaliteli ürünlerimizle Safi Pazar’da birlikte olacağız. İnsanlarımız Safi Pazar vasıtasıyla Pervari Gıda’nın kaliteli ürünlerine ulaşabilecekler” diye konuştu. Pervari Gıda Genel Koordinatörü ve Pervari Bal Türkiye Koordinatörü Halis Uluhatun da Safi Pazar’la yaptıkları işbirliğinin çok önemli gördüklerini dile getirerek, “Gerek kaliteli kuruyemişin, gerekse şifalı Pervari ballarının müşterilerimize Safi Pazar vasıtasıyla ulaştırılması inşallah hayırlara vesile olacaktır. Pervari ballarının kalitesini tüketen herkes bilmektedir. Bir kez bu balımızı tadanlar bir daha hep bizim ballarımızdan almak istemektedirler. Pervari Balları, Türkiye’nin şifa sunan balıdır. Pervari yaylalarındaki arıların kara kovanlarda ürettiği bu ballar, tamamen organiktir. Tamamen tabiattan olduğu gibi arılar tarafından kovanlara doldurulmaktadır . Ballarımız fabrikasyon değildtir. Pervari yaylalarında arıların bal yaptığı çiçekler hiç bitmez. Hatta bu balların yurt dışına satışları bile yasaktır” açıklamasını yaptı.

Muhammed Ebahir Ersin de, Pervari Gıda ve Pervari Bal ile yaptıkları bu işbirliğinden memnun olduklarını kaydederek, “Bunun yanı sıra Safi Pazar’da ürünlerini satmak ve pazarlamak isteyenler diğer esnaflarımız için herkese davetimizi yapmaktayız. Biz Safi Pazar’da bu işbirlikleri ve güç birlikleri için sektör ayrımı yapmıyoruz. Tekstilden, gıdaya vb. her ürünün pazarlamasını Safi Pazar aracılığıyla yapabilirler ve nihai tüketiciyle buluşturabilirler. Pazarımız sadece yurt içinde değil yurt dışında da satış gerçekleştirebilen, esnafımızın, üreticimizin ürünlerini dünyaya açabilecek şekilde çok fonksiyonlu bir koordinasyon boyutuyla çalışmaktadır” dedi.

Safi Pazar’ın tüm esnafa açık şekilde çalıştığını, bunun yanı sıra reklamlarını vermek isteyenlerin de organizasyonlarını yapabildiklerini ifade eden Ersin “Direkt ve dolaylı olarak bağlantılı şekilde tüm medya gruplarında esnaflarımızın reklamlarını yaparak, onları bilinir, tanınır kılıyoruz. Çağdaş dünyada ticaretin en önemli kuralı, öncelikle ürün ortaya koymak, ama sonrasında bu ürüne pazar bulabilmektir. İşte Safi Pazar, esnafımıza, ticaret erbabımıza, üreticimize gerek ülkemizde gerekse dünyada ticaret köprüleri oluşturmak adına yola koyulmuştur. Bizim tek derdimiz üreticiye destek olabilmektir, onların ürettiklerini tüketiciye ulaştırabilmektir, aradaki aracıları kaldırıp tüketiciyle direkt temaslarını sağlayabilmektir” diye konuştu.

Kendileriyle iletişime geçen üreticilerin bu ticaret zemininden çok büyük memnuniyet duyacaklarını kaydeden Ersin, “Safi Pazar, ismini hak eden şekilde tertemiz bir internet pazarlama sitesi olarak üreticilerimizin ticaretini kolaylaştırmak adına yola çıktı. İnşallah çıktığımız yolda bizimle yol arkadaşlığı yapan, ticaret zeminlerinde buluşacak kardeşlerimizin üretimlerini sürdürülebilir kılmak noktasında elimizden gelen her şeyi yaparak ülkemiz adına katma değer üreteceğiz” açıklamasını yaptı.
safipazar.com
TEL: 0 212 462 01 01
WHATSAP: 0 552 836 15 15

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak 05:51
Güneş 07:10
Öğle 12:57
İkindi 16:04
Akşam 18:34
Yatsı 19:48
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı