İnternet ücretlerine zam! Yeni tarife fiyatları belli oldu

Türk Telekom internet ücretlerine zam geliyor. 1 Temmuzdan itibaren zamlı tarife uygulanacak.

EKONOMİ 06.06.2024, 12:05
1
İnternet ücretlerine zam! Yeni tarife fiyatları belli oldu
Türk Telekom tarafından toptan internet tarifesine büyük zam yapılacak. 1 Temmuz 2024'ten itibaren uygulamaya girecek olan zamlar vatandaşları düşündürdü.  Buna göre, en düşük taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan "12 Mbps’ye kadar" internet paketinin fiyatı 650 TL’den 755 TL’ye yükselecek.
Taahhüdü devam eden kullanıcılar yeni zamlardan etkilenmeyecek. Yapılan zamdan taahhütsüz müşteriler ve yeni üye olacak müşteriler etkilenecek.

Türk Telekom resmi internet hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri akatardı:


"​​​​​1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, MEB tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (nakil, devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır.
Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler."

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 13 Haziran 2024
İmsak 03:26
Güneş 05:12
Öğle 12:44
İkindi 16:35
Akşam 20:06
Yatsı 21:44
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı