İsrail Savunma Bakanı Gallant talimat verdi! Siyonistler korkudan Gazze ve Lübnan sınırına yakın Yahudi işgal birimlerini boşaltıyor

Siyonist işgalci İsrail'in Savunma Bakanı Yoav Gallant, Direniş hattına yakın İsrail işgali altındaki yerlerin boşaltılması talimatını verdi.

DÜNYA 08.10.2023, 19:05
İsrail Savunma Bakanı Gallant talimat verdi! Siyonistler korkudan Gazze ve Lübnan sınırına yakın Yahudi işgal birimlerini boşaltıyor
Direniş'in İsrail'in içine sızmasının verdiği infialden ne yapacağını şaşıran Siyonist rejimin Savunma Bakanı Yoav Gallant, iç cephedeki durumu yönetmelerine yardımcı olmak için subaylara, belediye başkanlarına ve güvenlik çitine bitişik işgal yerlerine silah ve mühimmat sağlanmasını istedi.

İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant, Gazze ve Lübnan sınırına yakın Yahudi işgal birimlerinin tahliye edilmesi için hazırlıkların yapılması talimatını verdi.
İsrail Savunma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Savunma Bakanı Gallant, "güvenli mesafe planının" uygulanmasını onayladı.
Buna göre Gazze ve Lübnan sınırına yakın Yahudi yerleşim birimlerinin tahliye edilmesi için hazırlıkların yapılması yönünde talimat veren Gallant, ayrıca iç cephedeki durumu yönetmelerine yardımcı olmak için subaylara, belediye başkanlarına ve güvenlik çitine bitişik yerleşim yerlerine silah ve mühimmat sağlanmasını istedi.
Gazze ve Lübnan sınırına yakın Yahudi yerleşim birimlerinin tahliye edilmesini içeren "güvenli mesafe" planına göre, İsrail'in kuzey ve güney sınırlarında kilometrelerce mesafelik bir hattın sivillerden boşaltılması hedefleniyor.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 11 Aralık 2023
İmsak 06:08
Güneş 07:34
Öğle 12:37
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:50
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı