İstanbul Valisi Davut Gül’den Millî Gazete’ye ziyaret

İstanbul Valisi Davut Gül’e, Millî Gazete’nin tarihini ve günümüzdeki çalışmalarını anlatan Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

GÜNDEM 16.11.2023, 04:35
1
İstanbul Valisi Davut Gül’den Millî Gazete’ye ziyaret
Gazetecilikte 51 yılı tamamlayan Millî Gazete’nin, Türkiye’de önemli bir kamu yararı yayıncılığı yaptığına dikkat çeken Kurdaş, Millî Gazete’nin tüm çevrelerin dikkatini çeken bir yayıncılık anlayışına sahip olduğunu vurguladı.
Millî Gazete’yi önemsediğini ve takip ettiğini dile getiren Vali Gül ise, misafirperverliğinden dolayı Millî Gazete çalışanları özelinde Mustafa Kurdaş’a teşekkür etti.
Görüşmenin sonunda Mustafa Kurdaş, Millî Gazete’nin 50’nci Yıl Almanağı ve çeşitli Millî Gazete yayınlarından oluşan hediyeleri Vali Gül’e taktim etti.

İstanbul Valisi Davut Gül, Millî Gazete’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın makamında gerçekleşen ziyarette, Millî Gazete Yazı İşleri Müdürü Ercan Özcan, Millî Gazete Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Adnan Öksüz, Millî Gazete Haber Müdürü Dursun Ali Bulut ve Millî Gazete Reklam Koordinatörü Ertuğrul Köse de hazır bulundu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 11 Aralık 2023
İmsak 06:08
Güneş 07:34
Öğle 12:37
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:50
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı