İYİ Partili o isim İstanbul adaylığını onayladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı adaylığı için adı geçen İBB İYİ Parti Grup sözcüsü Dr. Suat Sarı, adaylık iddialarını doğruladı

SİYASET 17.11.2023, 07:50
4
İYİ Partili o isim İstanbul adaylığını onayladı!
İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen İYİ Parti Grup sözcüsü Dr. Suat Sarı, adaylık iddialarını onayladı.
İYİ Parti'nin tüm illerde kendi adaylarını çıkarma hedefi doğrultusunda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olacağını açıklayan Sarı, kararını, İstanbul'un en temel sorununun trafik ve ulaşım olduğunu belirterek aldığını ifade etti. "Bu alanda bir adayın ortaya çıkmaması ve benim bu alandaki birikimim ve liyakatimle, İstanbul'un birçok projenin geliştirilmesine öncülük etmiş bir teknokrat olarak, bu şehrin birikmiş sorunlarını çözmek ve aday adayı olmak için karar aldım. Genel başkanımın onayı durumunda, İstanbul'a katkı sağlayacak çok yüksek değerlerim var. Bu kent için enerjimi harcamaya ve yollarla ilgili büyük çaba göstermeye hazırım" dedi.
Partideki istifalar konusunda da yorumda bulunan Sarı, "Siyasete girmek iddialı olmayı gerektirir. Bazı kişiler istikrarlı kalırken, bazıları ise hedeflerine yoğunlaşır. Hedeflerine ulaşamadıklarında istifa etme hakkına sahipler. Geçmişte birlikte çalıştık. Her birinin önemli katkıları oldu. Bu istifaların, yakın zamanda yeni katılımlarla denge bulacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 01 Aralık 2023
İmsak 06:01
Güneş 07:26
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı