Kara yollarında son durumlar belli oldu! İşte 25 Ocak kara yollarında son durumlar

25 Ocak 2024 tarihinde kara yollarında son durumlar ne? İşte 25 Ocak kara yollarında son durumlar...

AİLE 25.01.2024, 09:55
1
Kara yollarında son durumlar belli oldu! İşte 25 Ocak kara yollarında son durumlar
Can güvenliği için kara yollarında dikkatli araç sürülmesi öneriliyor. Sürücülerin hız limitlerine ve trafik işaret levhalarına uyması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Gaziantep-Birecik Otoyolu'nun Gaziantep Doğu-Nizip kavşakları 10-11. kilometrelerinde Gaziantep Doğu Alın Gişesi yapım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılıyor. Bu bölgede ulaşım Şanlıurfa istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.
İzmir-Çeşme Otoyolu'nun Çeşme istikameti 3-6. kilometrelerinde (Seferihisar-Urla kavşakları) bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle sağ şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.
Taşköprü-Hanönü-Boyabat yolunun 43-49. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.
Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 19. kilometresindeki heyelan nedeniyle Ordu istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.
Çanakkale-İzmir yolunun 13-14. kilometrelerinde (Kabakum-İslamlar kesimi) aşırı yağışlardan dolayı meydana gelen hasarları giderme çalışmaları sebebiyle ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.
Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-20. kilometrelerindeki Yeşilovacık T-1 Tüneli girişindeki patlatmalı yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Malkara-Tekirdağ yolunun 16-17. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Tokat-Sivas yolunun 39-45. kilometrelerinde orta refüj ve tretuvar çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.
Çanakkale-Çan yolunun 15-18. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.
Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 44. kilometresindeki Geçilmez Tüneli'nin yaklaşımında yapılacak mekanik gabari montaj çalışması nedeniyle saat 17.00'ye kadar ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 01 Mart 2024
İmsak 05:43
Güneş 07:02
Öğle 12:56
İkindi 16:07
Akşam 18:40
Yatsı 19:54
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı