Kara yollarında son durumlar belli oldu! İşte 8 Şubat kara yollarında son durumlar

8 Şubat 2024 tarihinde kara yollarında son durumlar ne oldu? İşte 8 Şubat kara yollarında son durumlar...

AİLE 08.02.2024, 09:15
Kara yollarında son durumlar belli oldu! İşte 8 Şubat kara yollarında son durumlar
Can güvenliği için kara yollarında dikkatli araç sürülmesi öneriliyor. Sürücülerin hız limitlerine ve trafik işaret levhalarına uyması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TAG Otoyolu'nun Narlı-Gaziantep Batı kavşakları 7-8. kilometrelerinde Gaziantep Batı Alın Gişesi yapım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılarak, ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.
İzmir-Çeşme Otoyolu'nun Çeşme istikameti 3-6. kilometrelerinde (Seferihisar-Urla kavşakları) bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle sağ şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden devam ediyor.
İzmit-Sakarya yolunun 4-5. kilometrelerinde Köseköy Tüneli mevkisindeki yaya üst geçitte yapılan demonte çalışması dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Ödemiş-Kaymakçı-Kiraz yolunun 5. kilometresinde köprü yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü gerçekleştiriliyor.
Fatsa-Ordu yolunun Fatsa şehir geçişindeki Bolaman-1 Köprüsü'nün tabliye betonu onarım çalışmaları sebebiyle Samsun istikametinde ulaşıma tek şeritten kontrollü izin veriliyor.
Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-20. kilometrelerindeki Yeşilovacık T-1 Tüneli girişinde patlatmalı yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sürdürülüyor.
Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-11. ve 21-23. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor.
Zonguldak-Devrek yolunun 4-5. kilometrelerinde şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışmaları sebebiyle bölünmüş yolun Zonguldak istikameti kısa sürelerle trafiğe kapatılıyor.
Çanakkale-Çan yolunun 15-18. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Trabzon-Rize yolunun 26. kilometresindeki Araklı Tüneli'nin Trabzon-Rize yönündeki tüpünde yapılacak ışıklı uyarı sistemi montaj çalışması nedeniyle bugün 17.00'ye kadar ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 03 Mart 2024
İmsak 05:41
Güneş 07:00
Öğle 12:56
İkindi 16:09
Akşam 18:42
Yatsı 19:56
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı