Kara yollarında son durumlar ne oldu? İşte 28 Ocak kara yollarında son durumlar

28 Ocak 2024 tarihinde kara yollarında son durumlar belli oldu. İşte 28 Ocak kara yollarında son durumlar...

AİLE 28.01.2024, 09:00
3
Kara yollarında son durumlar ne oldu? İşte 28 Ocak kara yollarında son durumlar
Can güvenliği için kara yollarında dikkatli araç sürülmesi öneriliyor. Sürücülerin hız limitlerine ve trafik işaret levhalarına uyması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TAG Otoyolu'nun Narlı-Gaziantep Batı kavşakları 7-8. kilometrelerinde Gaziantep Batı Alın Gişesi yapım çalışmaları dolayısıyla şerit aktarımı yapılıyor. Bu bölgede ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.
TEM Otoyolu'nun 0-1. kilometrelerinde Basın Ekspres bağlantı yolunun Sefaköy-Kuyumcukent kavşaklarındaki yaya üst geçidi çalışmaları sebebiyle 22.00-06.00 saatlerinde her iki istikametinde sol şeritler trafiğe kapatılıyor.
İzmir-Çeşme Otoyolu'nun Çeşme istikameti 3-6. kilometrelerinde (Seferihisar-Urla kavşakları) bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla sağ şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.
İstanbul-Ankara yolunun 3-6. kilometreleri Kozluk Kavşağı mevkisinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan devam ediyor.
Bartın-Safranbolu yolunun 4-6. kilometrelerinde menfez yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.
Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-20. kilometrelerinde Yeşilovacık T-1 Tüneli girişindeki patlatmalı yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.
Çanakkale-İzmir yolunun 13-14. kilometreleri geliş yönünde (Kabakum-İslamlar mevkisi) aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen hasarlardan dolayı ulaşım tek şeritten sürdürülüyor. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor.
Tokat-Niksar yolunun 36-38. kilometrelerinde şev tanzim çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü devam ediyor.
Karakurt-Erzurum yolunun 16-18. kilometrelerindeki bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 0-74. kilometrelerinde muhtelif kesimlerdeki oto korkuluk yapım çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 02 Mart 2024
İmsak 05:42
Güneş 07:01
Öğle 12:56
İkindi 16:08
Akşam 18:41
Yatsı 19:55
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı