Karamollaoğlu'ndan Adnan Demirtürk'ün vefatının sene-i devrisinde anma mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, MGV Genel Başkanı Adnan Demirtürk ve beraberindeki dava arkadaşlarını kaza sonucu vefat etmelerinin 25. sene-i devrisinde bir anma mesajı yayımladı.

GÜNDEM 15.05.2024, 17:40
1
Karamollaoğlu'ndan Adnan Demirtürk'ün vefatının sene-i devrisinde anma mesajı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, MGV Genel Başkanı Adnan Demirtürk ve beraberindeki dava arkadaşlarını trafik kazası sonucu vefat etmelerinin 25. sene-i devrisinde bir anma mesajı yayımladı.
Sosyal medya hesabında yaptığı anma mesajında Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Lügatimizde kin, nefret, haset, düşmanlık ve husumete yer yoktur. Yıkmak için değil, yapmak için varız." diyen ve elim bir trafik kazası sonucu ebedi aleme irtihal eden MGV Genel Başkanı Adnan Demirtürk ve beraberindeki dava arkadaşlarını, vefatlarının yıl dönümünde rahmet ve…
— Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) May 15, 2024

"Lügatimizde kin, nefret, haset, düşmanlık ve husumete yer yoktur. Yıkmak için değil, yapmak için varız." diyen ve elim bir trafik kazası sonucu ebedi aleme irtihal eden MGV Genel Başkanı Adnan Demirtürk ve beraberindeki dava arkadaşlarını, vefatlarının yıl dönümünde rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Mekânları cennet, makamları âlî olsun."
"Lügatimizde kin, nefret, haset, düşmanlık ve husumete yer yoktur. Yıkmak için değil, yapmak için varız." diyen ve elim bir trafik kazası sonucu ebedi aleme irtihal eden MGV Genel Başkanı Adnan Demirtürk ve beraberindeki dava arkadaşlarını, vefatlarının yıl dönümünde rahmet ve… pushfn('ads'); — Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) May 15, 2024

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 25 Mayıs 2024
İmsak 03:37
Güneş 05:17
Öğle 12:41
İkindi 16:31
Akşam 19:55
Yatsı 21:27
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı