Karamollaoğlu'ndan Srebrenitsa katliamı mesajı: Vahşeti unutmadık, unutmayacağız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Sırplar tarafından Avrupa'nın göz yummasıyla gerçekleştirilen Srebrenitsa katliamının yıl dönümünde bir anma mesajı yayımladı.

GÜNDEM 11.07.2024, 16:00
Karamollaoğlu'ndan Srebrenitsa katliamı mesajı: Vahşeti unutmadık, unutmayacağız
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Srebrenitsa katliamının yıl dönümünde hayatını kaybedenler için bir anma mesajı yayımladı.
Katliamın Avrupa'nın ortasında yapıldığına vurgu yapan Karamollloğlu, "Srebrenitsa'da işlenen vahşeti unutmadık, unutmayacağız. Bugün Filistin'de uygulanan soykırıma göz yumanlar, o gün de katliama sessiz kalmıştı. İnsan hakları ve demokrasi havariliğine soyunanların kaostan ve kandan yana olan tutumu, tarihteki en büyük kara lekelerdendir" dedi.
İşte Karamollaoğlu'nun mesajı şu şekilde:
Modern Avrupa'nın göbeğinde, Birleşmiş Milletler'in "güvenli bölge" olarak ilan ettiği Srebrenitsa'da işlenen vahşeti unutmadık, unutmayacağız. Bugün Filistin'de uygulanan soykırıma göz yumanlar, o gün de katliama sessiz kalmıştı. İnsan hakları ve demokrasi havariliğine…
— Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) July 11, 2024

"Modern Avrupa'nın göbeğinde, Birleşmiş Milletler'in "güvenli bölge" olarak ilan ettiği Srebrenitsa'da işlenen vahşeti unutmadık, unutmayacağız. Bugün Filistin'de uygulanan soykırıma göz yumanlar, o gün de katliama sessiz kalmıştı. İnsan hakları ve demokrasi havariliğine soyunanların kaostan ve kandan yana olan tutumu, tarihteki en büyük kara lekelerdendir. Katliamın yıl dönümünde hayatını kaybeden 8 bin 372 masum kardeşimizi rahmetle anıyorum."
Modern Avrupa'nın göbeğinde, Birleşmiş Milletler'in "güvenli bölge" olarak ilan ettiği Srebrenitsa'da işlenen vahşeti unutmadık, unutmayacağız. Bugün Filistin'de uygulanan soykırıma göz yumanlar, o gün de katliama sessiz kalmıştı. İnsan hakları ve demokrasi havariliğine… pushfn('ads'); — Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) July 11, 2024

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:43
Güneş 05:24
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 20:05
Yatsı 21:39
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı