Kâmil Koç İnsan Kaynakları ve İdari İşler Grup Müdürü Canalp Büyükuysal oldu

Kâmil Koç'un İnsan Kaynakları ve İdari İşler Grup Müdürlüğü görevine Canalp Büyükuysal oldu.

EKONOMİ 18.12.2023, 15:45
1
Kâmil Koç İnsan Kaynakları ve İdari İşler Grup Müdürü Canalp Büyükuysal oldu
Kâmil Koç'un İnsan Kaynakları ve İdari İşler Grup Müdürlüğü pozisyonu, sektörde deneyimli bir isim olan Canalp Büyükuysal'a emanet edildi. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamada, insan kaynakları danışmanlığı ve İK süreçlerinin yönetimi konusunda önemli deneyimlere sahip olan Büyükuysal'ın, Kâmil Koç İnsan Kaynakları & İdari İşler Grup Müdürü olarak atanması duyuruldu.
Haliç Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nde burslu okuyan ve onur derecesiyle mezunu olan Büyükuysal, Erasmus Programı kapsamında European-University Viadrina'da eğitim aldı. PwC Türkiye İnsan Kaynakları Danışmanlığı biriminde kariyerine başlayan Büyükuysal, bugüne kadar 50’den fazla firma ile proje süreçlerinde yer aldı.
Çalışma hayatını, danışmanlık görevleri ile birlikte İK süreçlerinin icrası ve yönetimi alandaki çalışmalarla geçiren Büyükuysal, şimdiye kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren global ve yerel firmalarda insan kaynakları fonksiyonunun tüm alanlarında uzman ve üst düzey yönetici olarak çalıştı.
Organizasyonel gelişim, performans yönetimi, ücret ve yan haklar, İK dönüşümü, yetenek kazanımı ve işveren markası alanlarında insan kaynakları konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip Büyükuysal; özellikle insan yönetimi, etkileme ve ilişki kurma konularında İK stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına ilişkin önemli çalışmalarda bulundu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 03 Mart 2024
İmsak 05:41
Güneş 07:00
Öğle 12:56
İkindi 16:09
Akşam 18:42
Yatsı 19:56
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı