Kulis: Kemal Kılıçdaroğlu sitem etti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'daki ilçe başkanlarıyla yaptığı buluşmada sitem dolu mesajlar verdi.

SİYASET 02.09.2023, 14:35
1
Kulis: Kemal Kılıçdaroğlu sitem etti!
Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'daki ilçe başkanlarıyla yaptığı bir toplantıda, genel seçimlerde partisinin mesajlarının yeterince anlatılamadığına dikkat çekti.
Kemal Kılıçdaroğlu, toplantıda ilçe başkanlarına genel seçimlerdeki konuşmaların halka etkili bir şekilde aktarılamadığını belirterek, "Okuma kültürünü partimizde daha fazla teşvik etmemiz gerekiyor. Kendi bastığımız kitapçıkları okumuyorsunuz. Partinin tarihini de iyi bilmemiz gerekiyor. Eski dönemlerine hakim olmamız lazım. Bir milletvekili çıkıp 'CHP şu tarihte cami yıktı' dediğinde o dönemi doğru anlatamadığınız için bu gibi iftiralara maruz kalıyoruz. Halbuki böyle olaylar hiç yaşanmadı." şeklinde konuştuğu öğrenildi.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayrıca, "Grup toplantılarında söylediklerim sahada tekrarlanmıyor, insanlar duymuyor. Bu nedenle yapacağımızı anlatamamış oluyoruz. Sahada tek bir seslilik sağlayamıyoruz." eleştirisinde bulunduğu kaydedildi.
Yerel seçimler içinse Kılıçdaroğlu'nun örgüte, "Kişiye dokunmadan yapılan siyasetin anlamı olmuyor. Bire bir görüşerek insanları kazanın." vurgusu yaptığı ifade edildi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 01 Ekim 2023
İmsak 05:07
Güneş 06:26
Öğle 12:34
İkindi 15:54
Akşam 18:31
Yatsı 19:45
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı