Meteoroloji İstanbul için uyardı! Bugün hava nasıl olacak? (13.11.2023)

Son yapılan hava bildirimine göre Marmara bölgesinde ve Karadeniz bölgesinde sağanak yağış var. İstanbul'da gün içerisinde sağanak yağış etkili olacak

AİLE 13.11.2023, 06:20
1
Meteoroloji İstanbul için uyardı! Bugün hava nasıl olacak? (13.11.2023)
Yapılan son değerlendirmelere göre; Yurdun kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz (Tokat hariç), Doğu Karadeniz'in kıyı kesimi ile Yozgat, Van, Bitlis, Siirt, Şırnak ve Hakkari çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Marmara'nın güney ve batısı, Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Isparta çevrelerinde yerel olarak kuvvetli, Antalya'nın doğu kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor.
Son hava tahminlerine göre İstanbul'da şiddetli sağanak yağış olacağı belirtildi. 
MARMARA BÖLGESİ Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve ye yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bölgenin güney ve batısında yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
EDİRNE 12°C, 16°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların gece saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
İSTANBUL 15°C, 17°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
KOCAELİ 12°C, 17°CParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
TEKİRDAĞ 14°C, 16°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
EGE BÖLGESİBölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde Muğla'nın doğu, Afyonkarahisar ile Uşak'ın kuzey kesimlerinin, yarın (Pazartesi) bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) sabah saatlerinden sonra bölge genelinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
A.KARAHİSAR 8°C, 16°CParçalı çok bulutlu, ilk saatlerde kuzey kesimlerinin, yarın (Pazartesi) sabah saatlerinden itibaren il genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
DENİZLİ 13°C, 19°CParçalı çok bulutlu, yarın (Pazartesi) sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
İZMİR 15°C, 21°CParçalı çok bulutlu, yarın (Pazartesi) sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın sabah saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
MUĞLA 13°C, 17°CParçalı çok bulutlu, ilk saatlerde doğu kesimlerinin, yarın (Pazartesi) sabah saatlerinden itibaren il genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
AKDENİZ BÖLGESİBölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, Antalya çevreleri ile yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde bölgenin batısının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde Isparta çevrelerinde yerel olarak kuvvetli, Antalya'nın doğu kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; Batı Akdeniz'de güneyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.
ADANA 19°C, 23°CParçalı ve yer yer çok bulutlu
ANTALYA 19°C, 23°CParçalı çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor.
ISPARTA 11°C, 18°CParçalı çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
MERSİN 18°C, 27°CParçalı ve yer yer çok bulutlu
İÇ ANADOLU BÖLGESİBölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde Kırşehir ve Yozgat çevreleri ile Ankara'nın kuzeybatı, Eskişehir'in doğu kesimlerinin, yarın öğle saatlerinde bölgenin kuzeybatısının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde bölgenin kuzeybatısında yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde bölgenin güney ve doğusunda güneyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.
ANKARA 9°C, 17°CParçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde kuzeybatı çevrelerinin, yarın öğle saatlerinde il genelinin yerel olarak kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ESKİŞEHİR 7°C, 16°CParçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde doğu çevrelerinin, yarın öğle saatlerinde il genelinin yerel olarak kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
KAYSERİ 4°C, 22°CParçalı bulutlu
KONYA 8°C, 20°CParçalı ve çok bulutlu
BATI KARADENİZ BÖLGESİBölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
BOLU 9°C, 15°CParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
KASTAMONU 6°C, 17°CParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
SİNOP 16°C, 21°CParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ZONGULDAK 13°C, 18°CParçalı ve çok bulutlu, yarın öğle saatlerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİParçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz (Tokat hariç) ile Doğu Karadeniz kıyılarının sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; yarın (Pazartesi) öğle saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimlerde güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.
RİZE 14°C, 21°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak yağışlı
SAMSUN 15°C, 21°CParçalı ve çok bulutlu, akşam ve gece saatlerinde sağanak yağışlı
TOKAT 11°C, 23°CParçalı ve çok bulutlu
TRABZON 16°C, 21°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak yağışlı
DOĞU ANADOLU BÖLGESİParçalı bulutlu, gece saatlerinde Van, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
AĞRI 1°C, 14°CParçalı bulutlu
ERZURUM 1°C, 14°CParçalı bulutlu
MALATYA 4°C, 19°CParçalı bulutlu
VAN 4°C, 15°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde hafif sağanak yağışlı
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİParçalı ve az bulutlu, ilk saatlerde doğusunun yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
DİYARBAKIR 7°C, 23°CParçalı ve az bulutlu
GAZİANTEP 9°C, 22°CParçalı ve az bulutlu
MARDİN 14°C, 19°CParçalı, ilk saatlerde yeryer çok bulutlu
ŞANLIURFA 13°C, 24°CParçalı ve az bulutlu

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 05 Aralık 2023
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:34
İkindi 15:07
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı