Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı geldi! Bugün hava nasıl olacak? 09.11.2023

Marmara bölgesi ve Ege kıyılarının büyük bir kısmı sağanak yağışa teslim olacak. Karadeniz bölgesinin büyük bir bölümü yağış altında olacak

AİLE 09.11.2023, 05:40
Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı geldi! Bugün hava nasıl olacak? 09.11.2023
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, İzmir, Aydın, Manisa, Kütahya, Çankırı, Çorum, Amasya çevreleri, Adana’nın güneyi, Hatay kıyıları ile Eskişehir ve Ankara’nın kuzey kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Marmara’nın kuzey ve batısı, Kuzey Ege kıyıları, Batı ve Doğu Karadeniz kıyıları (Sinop ve Trabzon hariç) ile Ordu çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor
HAVA SICAKLIĞI: Marmara ve Karadeniz'de hissedilir derecede azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı edeceği tahmin ediliyor.
RÜZGAR: Genellikle güney, zamanla kuzey kesimlerde kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların, Marmara’nın kuzey ve batısı, Kuzey Ege kıyıları, Batı ve Doğu Karadeniz kıyıları (Sinop ve Trabzon hariç) ile Ordu çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.
KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın; Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.
MARMARA BÖLGESİParçalı ve çok bulutlu bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, kuzey ve batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
BURSA 13°C, 16°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, batı kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
EDİRNE 10°C, 18°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde yer yer kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
İSTANBUL 13°C, 18°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
KOCAELİ 15°C, 16°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
EGE BÖLGESİparçalı ve çok bulutlu, İzmir, Aydın, Manisa ve Kütahya çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
A.KARAHİSAR 7°C, 21°CParçalı ve çok bulutlu
DENİZLİ 14°C, 25°CParçalı ve çok bulutlu
İZMİR 16°C, 22°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
MUĞLA 12°C, 22°CParçalı bulutlu
AKDENİZ BÖLGESİParçalı ve çok bulutlu, Adana ve Hatay'ın kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
ADANA 16°C, 26°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde kıyı kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
ANTALYA 19°C, 25°CParçalı bulutlu
HATAY 14°C, 25°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde kıyı kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
ISPARTA 9°C, 22°CParçalı bulutlu
İÇ ANADOLU BÖLGESİParçalı ve çok bulutlu, Çankırı çevreleri ile Eskişehir ve Ankara’nın kuzey kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
ANKARA 9°C, 20°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde kuzey kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
ESKİŞEHİR 7°C, 17°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde kuzey kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
KAYSERİ 4°C, 21°CParçalı bulutlu
KONYA 9°C, 22°CParçalı bulutlu
BATI KARADENİZ BÖLGESİParçalı ve çok bulutlu bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, kıyı kesimlerinde (Sinop hariç) yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
BOLU 8°C, 13°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
DÜZCE 13°C, 16°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
KASTAMONU 5°C, 15°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ZONGULDAK 15°C, 18°CParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Perşembe) sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİParçalı ve çok bulutlu, kıyı kesimleri ile Çorum ve Amasya çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Karadeniz kıyıları (Trabzon hariç) ile Ordu çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
RİZE 13°C, 24°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde kuvvetli olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
SAMSUN 15°C, 22°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
TOKAT 8°C, 24°CParçalı ve çok bulutlu
TRABZON 15°C, 24°CParçalı ve çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinde yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
DOĞU ANADOLU BÖLGESİParçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
ERZURUM 0°C, 14°CParçalı ve az bulutlu
KARS -2°C, 16°CParçalı ve az bulutlu
MALATYA 6°C, 19°CAz bulutlu
VAN 2°C, 14°CAz bulutlu
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİParçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
DİYARBAKIR 6°C, 22°CAz bulutlu
GAZİANTEP 13°C, 24°CParçalı ve az bulutlu
SİİRT 11°C, 23°CAz bulutlu
ŞANLIURFA 17°C, 25°CAz bulutlu

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 11 Aralık 2023
İmsak 06:08
Güneş 07:34
Öğle 12:37
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:50
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı