MHP'li Semih Yalçın, Emin Çölaşan'ı hedef aldı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Sözcü yazarı Emin Çölaşan'ı eleştirdiği paylaşımında "Hatta kafatasının içinde günden güne küçülen loblar birer birer kaybolur." ifadelerini kullandı.

GÜNDEM 18.09.2021, 22:05
19
MHP'li Semih Yalçın, Emin Çölaşan'ı hedef aldı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 17-25 Aralık tartışmalarına yönelik sözlerini hatırlatan Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan'ı hedef aldı.
Çölaşan, Sözcü gazetesinde 17-25 Aralık sürecine yönelik bir yazı kaleme aldı.
Emin Çölaşan, Devlet Bahçeli'nin Meclis Başkanlığı'na verdiği Egemen Bağış hakkındaki önergeyi hatırlattı.
Bahçeli'nin o süreçte yolsuzlukla mücadelesine dikkat çeken Çölaşan, "Devlet bey bugünkü gibi değildi. Devlet Bey derseniz bugünkü gibi değildi. Geçmişte bu gibi yolsuzluk ve vurgun olaylarının üzerine gerektiği gibi gidiyordu. Ne zaman ki AKP'ye yanaşıp iktidarın kraldan fazla kralcı küçük ortağı oldu, birdenbire suskunlaştı! İktidarın bulaştığı ve günümüzde de fazlasıyla geçerli olan çok büyük yolsuzlukları artık görmek istemiyor ve hiçbirinin üzerine gidemiyor. Acaba niçin, hangi nedenle!" ifadelerini kullanmıştı.

Çölaşan'ın bu yöndeki ifadelerine yanıt veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, hakaret ifadeleri kullandı.
MHP'li Yalçın'ın, Çölaşan'ı hedef aldığı sözler şöyle:

"MHP ve Ülkücü Hareket aleyhtarlığını yayın politikasının merkezine oturtan Sözcü gazetesinin en gayretkeş yazarı, hiç şüphesiz Emin Çölaşan’dır. Çölaşan, öteden beri bu ağır yükü çekmeye pek gönüllüdür!
Ne var ki “Kuru gayret çarık eskitir.” demiş atalarımız. Biçare Çöl Bedevi’si, MHP ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli aleyhinde algı oluşturmak için öylesine beyhude çaba sarf ediyor ki “emin olun”, Sözcü okurunun bile yüreği sızlıyor.
Emin Çölaşan’ın sadece kalemi ve klavyesi değil, beyni de eskiyor MHP’ye sataşmaktan. Böyle giderse “zaif ü nizar” bedeninin yorgun organı bu sıkleti çekemez ve demans kaçınılmaz olur. Hatta kafatasının içinde günden güne küçülen loblar birer birer kaybolur.
Atalarımız bir de “Boş fıçı çok langırdar.” demişler. Bu hikmetli söz Emin Çölaşan’ı pek güzel tarif ediyor. Adam, sürekli boş işlerle iştigal edip sadece kuru gürültü çıkarıyor. Ne itibar eden var, ne ciddiye alan. Çok yazık!"

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 23 Şubat 2024
İmsak 05:53
Güneş 07:13
Öğle 12:57
İkindi 16:02
Akşam 18:32
Yatsı 19:46
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı