Mossad, Rum kesiminde cirit atıyor

Fransa merkezli Le Figaro’ya konuşan Fransız istihbaratçılar, MOSSAD’ın Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde çok aktif olduğunu ve Güney Kıbrıs yönetiminin adada bir MOSSAD üssü kurulmasına da izin verdiğini söyledi.

GÜNDEM 10.07.2024, 04:35
Mossad, Rum kesiminde cirit atıyor
Millî Gazete, 2021 yılında yapmış olduğu haberde, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde (GKRY) MOSSAD ajanlarının bulunduğunu ve hatta bu ajanların sınırdan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) sık sık geçiş yaptığını duyurmuştu. Fransa merkezli Le Figaro’ya konuşan Fransız istihbaratçılar, MOSSAD’ın Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde çok aktif olduğunu ve Güney Kıbrıs yönetiminin adada bir MOSSAD üssü kurulmasına da izin verdiğini söyledi.
Fransa’da yayın yapan Le Figaro'ya konuşan Fransız istihbarat kaynakları, Güney Kıbrıs’ta İsrail’in istihbarat örgütü MOSSAD’ın ajanlarının görev yaptığını söyledi. Söz konusu yayın organının haberine göre Gazze soykırımında İsrail’e destek vererek havaalanlarını Siyonistlere açan Güney Kıbrıs yönetiminin Ada’da bir MOSSAD üssü kurulmasına izin verdiği ortaya çıktı.

Paris merkezli Le Figaro gazetesine konuşan bir Fransız istihbarat kaynağı, MOSSAD’ın Güney Kıbrıs’ta üslenmeden önce Rum güvenlik güçleriyle zaten içli dışlı olduğuna vurgu yaptı. Fransız ajan "İsrail, birkaç düzine personelin görev yaptığı en az bir MOSSAD üssü kurmadan önce Güney Kıbrıs istihbaratıyla iş birliği içindeydi" ifadelerini kullandı.

Gazetemiz, Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde MOSSAD ajanlarının adeta cirit attığını, üç yıl önce okuyucularına duyurmuştu. 2021 yılında yapılan haberde, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde MOSSAD ajanlarının bulunduğu ve hatta bu ajanların sınırdan KKTC'ye sık sık geçiş yaptığı belirtilmişti. Millî Gazete’nin söz konusu haberinde, KKTC’ye GKRY’den geçiş yapanlara dikkat edilmesi gerektiği de kaydedilmişti.
 
 
 
SKANDALIN ARKASINDA YİNE CHABAD VAR…
SİYONİSTLER GAZZE’DE SİNAGOG AÇTI! (MANŞET 6)
Millî Gazete, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki (KKTC) Siyonist işgalin baş aktörü konumundaki CHABAD üyesi işgalci İsrail rejimi askerlerinin Gazze’de yıkıntılar içerisindeki bir evin çatısına dokuz kollu şamdan diktiğini aylar önce duyurmuştu. Gazetemizin edindiği bilgilere göre çatısına dokuz kollu şamdan dikilen bina, sinagog olarak kullanılmaya başlandı.
BEKİR SITKI ŞİRİN
KKTC’nin Siyonist odaklar tarafından işgal edildiğini ifşa eden Millî Gazete, yavru vatandaki işgalin arkasında CHABAD’ın olduğunu da ortaya çıkarmıştı. Gazetemizin ısrarlı haberleri sonucunda deşifre olan CHABAD’ın İsrail istihbarat örgütü MOSSAD ile sıkı bir bağlantı içerisinde olduğu da öğrenilmişti.  Millî Gazete, 10 Mayıs 2024 tarihli haberinde CHABAD üyesi işgalci İsrail rejimi askerlerinin soykırımda bulundukları Gazze’de yıkıntılar içerisindeki bir evin çatısına dokuz kollu şamdan diktiğini de duyurmuştu.
MİLLÎ GAZETE, O GÖRÜNTÜLERE DE ULAŞMIŞTI
Gazetemizin ısrarlı haberleri sonucunda deşifre olan CHABAD’ın Gazze soykırımında da rol oynadığı ortaya çıkmıştı. Millî Gazete’nin ulaştığı video görüntülerine göre CHABAD üyesi katil İsrail askerleri simgeleri olan dokuz kollu şamdanı getirip işgal ettikleri Gazze'deki yıkıntılar içindeki evin çatısına dikmişti. Söz konusu görüntülerle CHABAD’ın Gazze soykırımındaki rolü ifşa olurken bir başka video da ortaya çıkmıştı. Gazze’de soykırım yapan İsrail askerlerinin çektiği bir videoda CHABAD’a teşekkür edildiği görülmüştü. Gazze’de katliam yapan İsrail Savunma Kuvvetlerine mensup işgalciler, Gazze’de devam eden soykırıma destek veren CHABAD’a teşekkür etmişti.
GAZZE’DE SİNAGOG AÇTILAR
CHABAD örgütünün Gazze’de yıkıntılar içerisindeki bir evin çatısına dokuz kollu şamdan dikmesi uluslararası medyada da yankı bulurken Millî Gazete yeni bir bilgiye ulaştı. Gazetemizin edindiği bilgilere göre çatısına dokuz kollu şamdan dikilen bina, sinagog olarak kullanılmaya başlandı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:43
Güneş 05:24
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 20:05
Yatsı 21:39
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı