Para ihtiyacı olan öğrencilere müjde!

Anadolu Vakfı burs başvuruları başlıyor. 9 ay boyunca burs verilecek

EKONOMİ 22.09.2023, 14:55
3
Para ihtiyacı olan öğrencilere müjde!
Anadolu Vakfı burs başvuruları başladı. Başvurular online olarak alınıyor. Karşılıksız, geri ödemesiz verilecek burs ödemeleri, Ekim-Haziran ayları arasında 9 ay süresince bursiyerlerin banka hesabı aracılığı ile yapılır. Burs alacak öğrencilerin burs için şartları yerine getirmeleri gerekir.  Anadolu Vakfı burs başvuruları her yıl 1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında www.anadoluvakfi.org.tr online olarak yapılacak. Bu süreyi geçirenler burs başvurusunu kaçıracak.

Yapılan duyuruda ''Vakfımızın Burs Programı; T.C. Vatandaşı olup, maddi desteğe ihtiyaç duyan ve akademik olarak başarılı üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bursumuzdan yararlanabilmek için yurt içindeki devlet okullarında ya da vakıf üniversitelerinde %100 burslu olarak tam zamanlı lisans düzeyindeki öğrenci statüsünde kayıtlı olmak gerekir. Açık öğretim, ön lisans ve uzaktan öğretim programları kapsam dışındadır.'' denildi.

Burs sonuçları, Aralık ayının ilk haftası www.anadoluvakfi.org.tr adresinden duyurulmaktadır. Başvuru yapan adaylar, TC kimlik numaraları ile başvuru sonuçlarını sorgulayarak öğrenebilmektedir.
Kaynak: Takvim

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 01 Aralık 2023
İmsak 06:01
Güneş 07:26
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı