Saadet Adana Adayı Hüseyin Acarlar, projelerini anlattı

Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Acarlar, Adana’ya yönelik projelerini düzenlediği bir lansmanla hemşerilerine duyurdu.

SİYASET 10.03.2024, 05:45
Saadet Adana Adayı Hüseyin Acarlar, projelerini anlattı
Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Acarlar, Adana’ya yönelik projelerini düzenlediği bir lansmanla hemşerilerine duyurdu. Bir otelde düzenlenen proje lansmanında Saadet Partisi’nin Adana için hazırladığı 26 proje tanıtıldı. Saadet Partisi Adana İl Başkanı Hasan Şaybak’ın yanı sıra Saadet Partisi Adana il ve ilçe teşkilatları ve birçok basın mensubunun katıldığı programda Millî Görüş belediyeciliğinin altı çizildi.

Toplantıda katılımcılara hitap eden Saadet Partisi Adana İl Başkanı Hasan Şaybak, “Adana’da ciddi bir uyuşturucu sorunu var. Karışık bir ortamda yerel seçimlere gidiyoruz. Bu seçimlerin normal bir seçim olduğunu düşünmüyorum. Bu seçim her şeyden önemli ve belki de Türkiye’nin dönüm noktası olacak bir seçim. Vereceğiniz her oyla Türkiye’nin her tarafında Millî Görüş belediyeciliğini tanıtacağız ve bu belediyeciliğin hizmetlerini milletimize tattıracağız” ifadelerini kullandı.

Ardından konuşan Hüseyin Acarlar ise, Adana ve Adanalılar için yola çıktıklarını söyleyerek, “Siyasette, devlet ve millet arasındaki dili üstün kılan doğduğu kaynağın gücüdür. Zira dil, size özgü algılamayı teşhir eder. Her insan özel ve biriciktir. İktidar ve muhalefet sorumluluğu milletin bu kadim diliyle örtüşmeyi gerektirir. Bir medeniyet kullandığı kelam ve kalem ile şehrini teşhir eder. Biz Adanalıyık ve Allah'ın adamıyık. Önce söz vardır ve söz yapılan işe göre değer kazanır. Sözün gücü vicdandan beslenir. Güçlülerin sözüne dur diyoruz. Sözün güzel olanına uyuyoruz. Sözün gücüdür bizi biz yapan. Ve Adanalı sözünün eridir. Ve Adana biz bir iken güzeliz. Şehri güzel kılmak insana saygıyla sevgiyle mümkündür. Millî Görüş sözün ve eylemin tutarlığıyla hizmete talip kadrolarla vardır” şeklinde konuştu. 
Süleyman İnci / Adana

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 15 Nisan 2024
İmsak 04:32
Güneş 05:57
Öğle 12:44
İkindi 16:24
Akşam 19:20
Yatsı 20:39
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı