Saadet Akçaabat’ta İsmail Şener güven tazeledi

Saadet Partisi Akçaabat İlçe Başkanlığının 8. Olağan Kongresi, geçtiğimiz gün Saadet Partisi GİK üyesi Ümit Çebi’nin katılımıyla gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen ilçe kongresinde Saadet Partisi Akçaabat İlçe Başkanı İsmail Şener, güven tazeledi.

SİYASET 05.12.2023, 06:10
Saadet Akçaabat’ta İsmail Şener güven tazeledi
Saadet Partisi Akçaabat İlçe Başkanlığının 8. Olağan Kongresi büyük bir coşkuyla geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Saadet Partisi GİK Üyesi Ümit Çebi, Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Şakir Şahintaş, Saadet, Anadolu Gençlik Derneği Akçaabat Şube Başkanı Ömer Kantarcı, MİLKO teşkilatları ve siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra birçok vatandaşın katıldığı kongrede Gazze’de yaşanan insanlık dramına da dikkat çekildi. Tek listeyle gidilen kongrede Saadet Partisi Akçaabat İlçe Başkanı İsmail Şener, güven tazeledi.

Kongrede katılımcılara hitap eden Saadet Partisi GİK üyesi Ümit Çebi, “Genelde ve yerelde Saadet Partisi’ne büyük bir ihtiyaç var. Eskiden olduğu gibi belediye binalarının girişine ‘Rüşvet alan da, veren de mel'undur ‘ tabelâsının yeniden asılacak. Gazze’de yaşanan katliamda hükûmetin yeterli bir tepki göstermemesi ve hattâ ticâri ilişkilerin artarak devam etmesi de kabul edilemez. Ülkemizin madden ve manen bir bataklığa saplandığı ortadadır. Bu kötü gidişata yalnızca Saadet Partisi dur diyebilir” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Akçaabat İlçe Başkanı İsmail Şener ise yaptığı konuşmada, Türkiye’nin sorunlarına dikkat çekerek, “Halktan yetki alarak iş başına gelenler, seçimlerde ne söylemişlerse, ne vaat etmişlerse tam tersini yapmışlar, ülkeyi uçurumun kenarına getirmişlerdir. Hatırlayın, yolsuzluk, yasaklar ve yoksulluğu kastederek ‘3 Y ile mücadele edeceğiz’ dediler ama Türkiye, tarihinin en büyük yoksulluğunu yaşıyor. Türkiye tarihinde görülmemiş yolsuzluklar, hırsızlıklar yaşanıyor. Ve bunların sadece küçük bir kısmı medyaya yansıyor. Ülkemiz yolsuzluklar ve yoksulluğun yanında bir de yasaklar ülkesi haline geldi. İktidarı eleştiren medya mensupları tutuklanıyor, tehdit ediliyor, gözdağı veriliyor” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 29 Şubat 2024
İmsak 05:45
Güneş 07:04
Öğle 12:56
İkindi 16:07
Akşam 18:39
Yatsı 19:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı