Saadet Kadın Kolları’ndan Küçükçekmece’de Gazze mesajı

Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, dün düzenlediği bir basın açıklamasıyla Gazze’de yaşanan terörist İsrail zulmüne dikkat çekti. Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Sarıkaya tarafından okunan basın açıklamasında, Siyonist İsrail’e tepki gösterilerek Gazze’ye destek mesajı verildi.

GÜNDEM 25.11.2023, 04:35
Saadet Kadın Kolları’ndan Küçükçekmece’de Gazze mesajı
Terörist İsrail’in Gazze’de başlattığı soykırım, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan basın açıklamaları, yürüyüşler ve eylemlerle protesto ediliyor. Bu protestolardan birisi de dün Küçükçekmece’de yapılan bir basın açıklamasıyla gerçekleştirildi. Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Armoni Park Alışveriş Merkezi önünde düzenlendi. Saadet Partili kadınlar tarafından halka, Filistin bayraklarının dağıtıldığı, Gazze’de yaşananlar hakkında bilgi verildiği basın açıklamasını Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Sarıkaya okudu. Siyonist İsrail’e tepki gösterilen basın açıklamasında Gazze’ye destek mesajı verildi.

Basın açıklamasını okuyan Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Sarıkaya, işgalci İsrail’in zulmüne dikkat çekerek, “Gazze’de, dünya tarihinin en alçak soykırımını izliyoruz. Çocuk hastaneleri bombalanıyor, yasaklı olan fosfor bombası kullanılarak savaş suçu işleniyor, su, elektrik ve internet kesilerek Gazze adeta toplu bir mezara döndürülmeye çalışılıyor. Batı ülkelerinde, bir çocuğun burnu dahi kanasa uluslararası toplumu harekete geçiren güç odakları, her 10 dakikada bir çocuğun öldüğü Filistin’de üç maymunu oynuyor. Gazze’de ailesini kaybeden, umutlarını yitiren, gülüşleri çalınan, hayatı karartılan, en acısı da canı elinden alınan, katledilen bütün çocuklar adına sesleniyorum; İslâm ülkeleri, ayağa kalkın!” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 23 Şubat 2024
İmsak 05:52
Güneş 07:12
Öğle 12:57
İkindi 16:03
Akşam 18:33
Yatsı 19:47
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı